تعمیر یخچال جنرال الکتریک

آنچه در این مقاله میخوانید
  تعمیر یخچال جنرال الکتریک

  تعمیر یخچال جنرال الکتریک کاری تخصصی است که نیاز به مهارت داشته و در اغلب موارد به گونه‌ای نیست که یک فرد معمولی به تنهایی بتواند مشکلات به وجود آمده را حل کند. جنرال الکتریک برندی ایرانی و بسیار محبوب است که به دلیل کیفیت بالا و قابل اطمینان بودن، در بین ایرانیان بسیار شناخته شده است و توانسته اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کند. با این حال، این بدان معنا نیست که یخچال‌های این برند خراب نمی‌شوند.

  برای تعمیر یخچال خود لازم است بتوانید به موقع مشکل را شناسایی کرده و به سرعت آن را برطرف کنید. هرچه زودتر اقدام کنید، هزینه تعمیر و خسارات یخچال جنرال الکتریک شما کاهش خواهد یافت.

  برای تعمیر یخچال فریزر ساید جنرال الکتریک خود می‌توانید از تعمیرکاران حرفه‌ای و مجرب پارس پشتیبان کمک بگیرید. پارس‌پشتیبان با داشتن نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در کمترین زمان، با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه، به تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران می‌پردازد. تا انتهای این مطلب با پارس پشتیبان همراه باشید تا هر آنچه که باید درباره تعمیر یخچال جنرال الکتریک بدانید به شما بگوییم.

  مشکلات رایج در یخچال‌های جنرال الکتریک 

  آشنایی با برخی از مشکلات رایج در تعمیر یخچال جنرال الکتریک کمک می‌کند که قبل از بحرانی شدن وضع دستگاه بتوانید جلوی مشکل را بگیرید. برخی از مشکلات رایج در یخچال‌های جنرال الکتریک که نیاز به تعمیر دارند از این قرار است:

  1. مشکل منبع تغذیه در یخچال جنرال الکتریک

  هنگامی که یخچال جنرال الکتریک شما به درستی کار نمی‌کند، ابتدا بررسی کنید که آیا سیم آن شل شده است یا خیر؟ به طور کلی منبع تغذیه عاملی است که یخچال را روشن نگه می‌دارد. بنابراین اگر منبع تغذیه یخچال جنرال الکتریک شما آسیب دیده باشد، باید فوراً آن را تعمیر یا تعویض کنید. برای عیب‌یابی و تعمیرات یخچال ساید جنرال الکتریک در این زمینه بهتر است فوراً از یک متخصص کمک بگیرید. در این بخش مشکلات احتمالی که ممکن است در منبع تغذیه یخچال جنرال الکتریک رخ دهد، آورده شده است:

  • نشتی یا قطع شدن مدار
  • سیم‌کشی یا عایق معیوب
  • گرم شدن بیش از حد یخچال
  • کمپرسور معیوب

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بوش

  تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

  2. یخچال جنرال الکتریک یخ نمی‌سازد

  عدم یخ‌سازی در یخچال جنرال الکتریک معمولاً به خرابی برد کنترل در قسمت یخ ساز یخچال برمی‌گردد. برای رفع این مشکل باید برد کنترل، تعویض یا تعمیر شود. برای تشخیص درست دلیل این مشکل و حل آن، حتماً باید از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. در صورت مواجهه با این مشکل، تنها کافی است با تعمیرکاران پارس پشتیبان تماس بگیرید تا در اولین فرصت به تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک در منزل شما بپردازند.

  3. یخچال فریزر جنرال الکتریک کار نمی‌کند

  زمانی که یخچال فریزر جنرال الکتریک شما کار نمی‌کند به این معنی است که فریزر شما مواد غذایی داخل آن را خنک نمی‌کند. تنها راه حل این مشکل باز کردن فریزر و بررسی دمای کوئل‌هاست. در این مورد، باید یک تکنسین ماهر، کوئل‌ها را تعمیر یا تعویض کند.

  4. مشکلات درب یخچال جنرال الکتریک

  مشکل درب فریزر یکی از رایج‌ترین مشکلات یخچال جنرال الکتریک است که شامل موارد زیر می‌شود. در صورت مواجهه با هر یک از مشکلات زیر بهتر است به سرعت اقدام کنید تا از بروز خسارات بیشتر جلوگیری کنید.

  • لولاهای آسیب دیده: اگر لولاها آسیب ببینند، درب به درستی بسته و باز نمی‌شود. بنابراین، مطمئن شوید که آنها را بلافاصله تعمیر کنید.
  • درزبندی درب معیوب: درز‌بندی مناسب تضمین می‌کند که هوا به داخل محفظه یخچال وارد نمی‌شود. هنگامی که این دستگاه آسیب می‌بیند، سر و صدای زیادی به وجود می‌آید و درب به درستی بسته نمی‌شود.
  • واشر درب آسیب دیده: اگر واشر درب آسیب ببیند، فریزر نشتی دارد. این یک وضعیت خطرناک است. بنابراین باید بلافاصله با یک متخصص تماس بگیرید تا به تعمیرات یخچال ساید جنرال الکتریک شما بپردازند.

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال وستینگهاوس

  سرویس یخچال فریزر ساید جنرال الکتریک

  5. یخچال جنرال الکتریک خنک نمی‌شود

  علل اصلی خنک نکردن یخچال می‌تواند موارد زیر باشد:

  • منبع تغذیه به درستی کار نمی‌کند
  • سنسور دما به درستی کار نمی‌کند
  • رطوبت داخل یخچال خیلی زیاد است
  • فن به درستی کار نمی‌کند
  • لاستیک دور درب مشکل پیدا کرده و درب به درستی بسته نمی‌شود

  6. آب سردکن یخچال جنرال الکتریک کار نمی‌کند

  اگر آب سردکن یخچال جنرال الکتریک شما کار نمی‌کند، باید بررسی شود که آیا مشکلی در فیلتر یا خود تلگراف وجود دارد یا خیر؟ اگر فیلتر شما مسدود شده باشد یا به درستی کار نکند، ممکن است باعث نشتی و ورود آب به داخل دستگاه شود. بنابراین باید فوراً این قطعه را تعویض یا تعمیر کنید. همچنین ممکن است آبسردکن شما به دلیل خرابی شیر آبسردکن آب ندهد که در این صورت لازم است شیر را تعویض نمایید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ال جی

  نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک

  7. یخچال جنرال الکتریک یخ زدایی نمی‌کند

  اگر با یخ زدایی یخچال جنرال الکتریک خود مشکل دارید، ابتدا باید چند نکته را بررسی کنید:

  • مطمئن شوید که دما به درستی تنظیم شده و تایمر یخ‌زدایی روشن است
  • بررسی کنید که آیا چرخه یخ زدایی روشن است یا خیر
  • همچنین بررسی کنید که یخچال شما دارای موانعی نباشد که از تکمیل چرخه یخ زدایی جلوگیری کند.

  اگر هیچ‌یک از این موارد بالا پاسخگو نبود، نیاز به اعزام متخصص خواهید داشت.

  8. نشت آب در یخچال جنرال الکتریک

  نشت آب از کندانسور یخچال شما یکی از رایج‌ترین مشکلات یخچال جنرال الکتریک است. کوئل‌های معیوب می‌توانند باعث نشت آب در سیم‌پیچ کندانسور شوند که معمولاً در پشت یخچال یافت می‌شود. در این شرایط فرسودگی و شکنندگی لوله های پشت یخچال، باعث شکستن و نشت آن‌ها می‌شود. بهترین راه برای رفع این مشکل، کمک گرفتن از تخصص یک تعمیرکار مجرب است.

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال هیمالیا

  عیب یابی یخچال جنرال الکتریک در تهران

  9. یخچال جنرال الکتریک صداهای بسیار بلند تولید می‌کند

  این امر ممکن است مشکل بزرگی نباشد، اما زمانی که صداهایی مانند کوبیدن و جیر جیر را از یخچال می‌شنوید، ممکن است یک اتصال شل در داخل یخچال وجود داشته باشد که باید تعمیر شود. همچنین اگر منبع صدا پشت یخچال باشد، احتمالا لوله با بدنه برخورد دارد یا فن به درستی کار نمی‌کند، یا کمپرسور دچار مشکل شده است.

  در صورتی که صدا از سمت فریزر می‌آید، ممکن است قطعات دیفراست، فن یخچال و یا شیر برقی به مشکل خورده باشد. اگر از یخچال خود صدای تیک تیک می‌شنوید، علتش می‌تواند نقص در برد و تایمر باشد. در این صورت بهتر است حل مشکل را به تعمیرکار بسپارید.

  10. خاموشی صفحه نمایشگر یخچال و محو شدن علائم و درجه‌های روی آن

  به احتمال زیاد این مشکل به دلیل بهم خوردن تنظیمات در برد الکترونیک به وجود آمده است. اما اگر تنظیمات درست است، باید اتصالی سیم کشی بررسی شود و اگر اتصالی هم مشکلی نداشت، احتمالا نیاز به تعویض قطعه دارید. تشخیص این مشکل با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک است.

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال دوو

  ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک

  در فرآیند تعمیر یخچال فریزر ساید جنرال الکتریک، ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک، کدهایی هستند که روی صفحه نمایشگر یخچال شما ظاهر می‌شوند و هر کدام نشان دهنده یک ایراد در یخچال شما می‌باشد. بعضی از این ایرادات را می‌توانید خودتان حل کنید؛ اما اگر حل مشکل نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه داشت، پیشنهاد می‌کنیم تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود را به یک متخصص بسپارید.

  کد خطا معنی کد علت مشکل
  CC دمای یخچال بالا است خرابی لاستیک درب یخچال
  باز بودن طولانی مدت درب یخچال
  زیاد باز و بسته کردن درب یخچال
  FF دمای فریزر بالا است برق دستگاه نقص دارد
  لاستیک دور درب خراب است
  درب فریزر زیاد باز مانده
  درب فریزر زیاد باز و بسته شده است
  CI یخ ساز خراب است تکه‌های یخ در قالب گیر کرده است
  منبع آب خراب است
  TC این یک ارور نیست سیستم سرمایش سریع یخچال روشن است
  TF این یک ارور نیست سیستم سرمایش سریع فریزر روشن است
  PF برق ورودی به موتور یا کمپرسور ایراد دارد ولتاژ برق کمتر یا بیشتر از حد مجاز است
  سریعا با تکنسین تماس بگیرید
  DE یخ زدایی انجام نمی‌شود دیفراست ایراد دارد
  DF یخ زدایی انجام نمی‌شود
  دستگاه گرم شده است
  هیت، دیفراست، سنسور، المنت یا تایمر ایراد دارد
  E2 برد دستگاه مشکل دارد با نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک تماس بگیرید
  HRS برد اصلی ایراد دارد
  سیستم یخ زدایی ایراد دارد
  نوسان برق، فرسودگی قطعه یا پریدن برنامه برد، به برد اصلی آسیب زده است
  دیفراست مشکل دارد
  88 یا 89 برق و پاور دستگاه ایراد دارد
  نوسان شدید برق در دستگاه
  دستگاه را از برق بکشید و با تعمیرکار تماس بگیرید.

  نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

  هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

  هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک شما بستگی به مشکلی دارد که یخچال شما با آن مواجه شده است. در واقع متناسب با میزان مشکل، نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات، هزینه‌های تعمیر یخچال فریز جنرال الکتریک شما مشخص می‌شود.

  برای کاهش هزینه‌ها بهتر است که به طور سالانه یخچال جنرال الکتریک خود را سرویس نمایید تا هیچ گاه نیاز به تعمیرات اساسی پیدا نشود. برای اطلاع درست و کامل از هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تنها کافی است با مشاوران پارس پشتیبان تماس بگیرید و مشکل یخچال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما هزینه‌های دقیق را برای شما محاسبه کنند.

  نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تهران

  در نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تهران، انواع یخچال‌های جنرال الکتریک شامل یخچال‌های معمولی و ساید بای ساید توسط متخصصین و تکنسین‌های با تجربه تعمیر می‌شود. توجه داشته باشید که از مهمترین مشخصه‌های یک نمایندگی معتبر، خدمات ویژه‌ای است که به مشتریان ارائه می‌دهد. این خدمات را میتوان به طور خلاصه اینگونه بیان کرد:

  • تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل
  • ارائه ضمانت
  • نیروهای متخصص
  • استفاده از قطعات اصل
  • مشاوره رایگان
  • شعب مختلف در سراسر نقاط تهران
  • تعرفه‌های معقول و مناسب

  با تماس با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک، می توانید از افرادی متخصص و آشنا با برند جنرال الکتریک که سال‌های زیادی مشغول به تعمیر محصولات این برند بوده‌اند و دارای تجربه زیادی در این زمینه هستند، برای تعمیر یخچال خود کمک بگیرید. از سوی دیگر این نمایندگی‌ها، با سرویس در تهران و تمام شهرستان‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن باعث آرامش خاطر شما می‌شوند و دیگر نیازی نیست نگران تعمیرات یخچال فریزر خود باشید.

  با توجه به اینکه جابه‌جایی وسایل سنگینی همچون یخچال بسیار دشوار است، بهترین کار حضور تعمیرکار در منزل است. از مزایای تعمیر در محل میتوان به مواردی همچون هزینه کمتر، جلوگیری از اتلاف وقت، عدم آسیب یخچال حین جابه‌جایی و تعمیر سریع‌تر اشاره کرد. نمایندگی‌های معتبر جنرال الکتریک، این امکان را دارند که تعمیرات یخچال جنرال الکتریک شما را در محل انجام دهند.

  نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

  مراجعه به نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک کمک می‌کند تا بتوانید با اطمینان خاطر به قطعات اصل این یخچال دسترسی داشته باشید. تعمیرات لوازم منزل با استفاده از قطعات اورجینال سبب می‌شود تا لوازم تعمیر شده با همان کیفیت قبل کار کنند. تکنسین‌ها با ارائه راهنمایی‌های مفید، باعث استفاده بهتر و طول عمر بیشتر محصولات شما خواهند شد.

  قطعات تقلبی علاوه بر اینکه عمر کوتاهی دارند و هزینه‌های جانبی زیادی هم دارا هستند، ریسک و خطر جانی هم دارند. اگر تعمیرکار جنرال الکتریک پس از اینکه به محل شما اعزام شد و خرابی قطعه را بررسی کرد، نیاز به تعویض قطعه را لازم و ضروری دانست، نمایندگی جنرال الکتریک این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد قطعه‌ای که جایگزین می‌شود اصل و اورجینال بوده و با تعویض قطعه، در عملکرد و کارکرد دستگاه شما خللی وارد نمی‎‌شود و کیفیت آن کم نخواهد شد.

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا

  تعمیر یخچال جنرال الکتریک مدل ساید بای ساید

  باید در نظر داشت که قطعات یخچال جنرال الکتریک، کمی کمیاب هستند و به همین دلیل تعمیرات یخچال اگر توسط متخصص انجام نشود، سوای از کیفیت تعمیر، امکان دارد بیش از حد معمول طول بکشد. مدل ساید بای ساید از یخچال جنرال الکتریک یکی از مدل‌های پرفروش و پرطرف‌دار در ایران است. اگر شما نمونه‌ای از این یخچال را دارید می‌توانید با خیالی راحت و برای مدت زمانی طولانی از آن استفاده کنید.

  اما چنانچه مشکل یا خرابی در دستگاه خود مشاهده کردید نیز به هیچ عنوان نگران نباشید. تعمیرگاه‌های معتبر یخچال جنرال الکتریک با داشتن مجوز رسمی می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان و کم‌ترین هزینه ممکن یخچال شما را تعمیر کنند، نمایندگی جنرال الکتریک در پارس پشتیبان همیشه برای سرویس یخچال جنرال الکتریک شما حاضر خواهد بود.

  سرویس یخچال جنرال الکتریک

  همان‌طور که در قسمت قبل اشاره کردیم، مراقبت از یخچال و سرویس به موقع آن تأثیر زیادی در عمر مفید آن خواهد داشت و این موضوع به طور کامل به شما بستگی دارد. اما با وجود تمام این موارد باز هم عواملی مثل ضربه‌های ناگهانی، جابه‌جایی ناگهانی، نوسانات برق، طول عمر، فرسودگی و... ممکن است باعث خرابی یخچال جنرال الکتریک شما شود.

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بلومبرگ

  سرویس یخچال فریز جنرال الکتریک در محل یکی از امتیازات نمایندگی پارس پشتیبان است که باعث می‌شود با هزینه و وقت کمتری و همچنین بدون آسیب دیدن و هزینه‌های بالای حمل یخچال، تعمیر یخچال شما در محل انجام شود و خود شما از نزدیک شاهد وضعیت تعمیر وسیله خود باشید. تعمیرکاران بعد از تعمیر یخچال فریزر ساید جنرال الکتریک و سرویس آن، یک ضمانت نامه به شما خواهند داد تا اگر در این مدت مجددا یخچال شما خراب شد، مسئولیت تعمیر را بر عهده بگیریم. بنابراین دیگر نیاز نیست نگران این موضوع باشید.

  نحوه برقراری ارتباط با پارس‌پشتیبان

  تکنسین‌های پارس‌پشتیبان دارای تجربه بسیار زیادی در نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران هستند و آزمون‌های سخت پارس‌پشتیبان را با موفقیت سپری کرده‌اند. نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک جزو افتخارات ماست. برای برقراری ارتباط با پارس پشتیبان می‌توانید از دو طریق زیر اقدام کنید:

  • روش اول: تماس با یکی از شماره تلفن‌های پارس پشتیبان و درخواست پشتیبانی یا مشاوره
  • روش دوم: درخواست حضور کارشناس در محل با استفاده از پر کردن فرم مخصوص تعمیر لوازم خانگی. بعد از پر کردن این فرم، کارشناسان پارس‌پشتیبان بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.
  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر
  بهرام
  1401/09/01 11:08

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما پدال ابسردکن یخچالمون شکسته شما قطعشو دارید؟

  SuperUser Account
  1401/09/06 14:39
  پاسخ به:بهرام

  با عرض ادب و احترام
  شما می تونید مدل و عکس یخچال خود را از طریق واتساپ برای پشتیبانی ارسال کنید و یا جهت تعمیر و تعویض قطعات یخچال با پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  sara arazm
  1401/09/01 11:07

  سلام روز بخیر سای بای ساید ما فریزش کار میکنه ولی یخچالش ارور e1 میزنه هر کی میاد میگه راهی نداره و وسیله ش هم تحریم

  SuperUser Account
  1401/09/06 14:40
  پاسخ به:sara arazm

  با سلام

  لطفا برند و عکس دستگاه خود را به شماره واتساپ پارس پشتیبان ارسال بفرمایید

  reza
  1401/09/01 11:07

  دلیل برفک زدن یخچال از چی میتونه باشه؟

  SuperUser Account
  1401/09/06 14:42
  پاسخ به:reza

  با عرض ادب و احترام

  تداخل هوای گرم بیرونی و سرد داخلی باعث ایجاد برفک در یخچال می شود. جهت انجام تعمیرات یخچال می توانید با مرکز پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  مقالات مرتبط