تعمیر یخچال اسنوا

آنچه در این مقاله میخوانید
   تعمیر یخچال اسنوا

  اسنوا به عنوان یک برند ایرانی معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی، سال‌هاست که یخچال‌های با کیفیتی تولید می‌کند. با این حال، مانند هر محصول دیگری با گذشت زمان ممکن است مشکلاتی در این یخچال‌ها رخ دهد و برخی از این مشکلات نیازمند تعمیرات حرفه‌ای باشد.

  برای تعمیر یخچال اسنوا خود باید بتوانید به موقع عیوب آن را شناسایی کرده و به سرعت آن را برطرف کنید. هرچه زودتر اقدام کنید، هزینه تعمیر یخچال اسنوا و خسارات وارد بر آن کمتر خواهد بود. در صورت بروز هر مشکلی در یخچال فریز اسنوا خود تنها کافی است با پارس پشتیبان، دارنده‌ی نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا تماس بگیرید.

  تکنسین‌های پارس پشتیبان در کمترین زمان، با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به تعمیر یخچال اسنوا در منزل شما می‌پردازند. در این مطلب هر آنچه باید درباره تعمیر یخچال فریزر اسنوا بدانید را بیان خواهیم کرد.

  رایج‌ترین مشکلات در یخچال اسنوا

  ممکن است یخچال اسنوای شما، مانند هر یخچال دیگری، دچار مشکلاتی شود که برخی ساده هستند و با یک تعمیر ساده حل خواهند شد و برخی دیگر نیاز به تعمیر حرفه‌ای دارند. در این بخش رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای یخچال شما پیش بیاید را بررسی خواهیم کرد.

  1. یخچال اسنوا برفک می‌زند

  برفک زدن یخچال، یکی از مشکلاتی‌ست که اگر سریع حل نشود، ممکن است به یخچال شما آسیب بزند. شاید در ابتدا بتوانید با خاموش کردن یخچال، جلوی پیشروی یخ‌ها را بگیرید. اما برای حل اساسی مشکل، لازم است ریشه مشکل را پیدا کنید یا از نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا کمک بگیرید.

  برفک زدن یخچال اسنوا، ممکن است به دلیل شل شدن لاستیک درب یخچال باشد که باعث می‌شود هوای سرد به داخل نفوذ کند. خراب شدن تایمر دیفراست، اتصالی در بدنه کمپرسور و خرابی ترموستات نیز از دیگر دلایل برفک زدن یخچال اسنوا می‌باشد. همچنین احتمال دارد ایرادی در نصب یخچال صورت گرفته باشد یا درب یخچال را زیاد باز و بسته کرده باشید در این صورت نیز یخچال برفک می‌زند.

   

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال دوو

  برفک زدن یخچال اسنوا

  2. مواد غذایی در یخچال یخ می‌زند

  این مشکل نیز یکی از رایج‌ترین مشکلات یخچال اسنوا می‌باشد. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که متوجه ‌شوید غذای شما به جای سرد شدن، منجمد می‌شود. در این مواقع معمولاً مشکل به ترموستات برمی‌گردد زیرا دمای یخچال توسط آن کنترل می‌شود.

  ترموستات کنترل موتور اواپراتور و کمپرسور را هم بر عهده دارد. بنابراین، در صورت خرابی ترموستات، یخچال ممکن است شدیدتر از حد معمول کار کند. این اتفاق باعث سرد شدن بیش از حد یخچال و یخ زدن مواد غذایی می‌شود.

  برای تعمیر یا تعویض ترموستات یخچال اسنوا بهتر است از متخصصین کمک بگیرید. خرابی ترمیستور، خرابی برد و نشستن گرد و غبار روی کویل‌های کندانسور نیز عوامل دیگری‌ست که باعث یخ زدن مواد غذایی در یخچال می‌شود. البته ممکن است فقط مواد غذایی مقابل فن خروج هوا قرار گرفته باشند و با آزاد کردن فن، مشکل یخچال نیز حل شود.

  3. یخچال اسنوا نشت آب دارد

  نشت آب یخچال، می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. ممکن است لوله تخلیه یخچال مسدود یا فرآیند دیفراست و ذوب برفک با مشکل مواجه شده باشد. نشتی فیلتر آب یخچال یا شیر آب ورودی یخچال و شکستن سینی تخلیه نیز می‌تواند عامل نشت آب از یخچال باشد. چنانچه لوله‌های متصل به یخ‌ساز و آبسردکن با مشکل مواجه شود نیز ممکن است آب از یخچال نشت کند. برای یافتن مشکل دقیق، حتما با کارشناسان ما در پارس پشتیبان در ارتباط باشید.

   

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال جنرال الکتریک

  4. یخچال اسنوا روشن نمی‌شود

  روشن نشدن یخچال یکی دیگر از مشکلات رایج در یخچال اسنوا است که دلایل مختلفی ممکن است داشته باشد. یکی از دلایل رایج آن معیوب بودن خازن است. معمولاً ترموستات به خازن سیگنال می‌دهد تا کمپرسور را تحریک کند. این تحریک همان چیزی است که چرخه‌های تبرید را در یخچال‌ها آغاز می‌کند. با این حال، خازن معیوب به این معنی است که هیچ ماشه‌ای برای تبرید و گاهی اوقات احتراق، وجود ندارد. علاوه بر این، ترموستات معیوب می‌تواند منجر به ناکارآمدی یخچال شود.

  نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا

  5. صفحه نمایش روشن نمی‌شود

  چنانچه سوئیچ درب یخچال دچار مشکل شود، هنگام باز شدن درب، سنسورها پیام روشن شدن صفحه نمایش را ارسال نمی‌کنند. همچنین ممکن است برد صفحه نمایش یا اتصالات وابسته به آن خراب شود و یا خود صفحه نمایش آسیب ببیند. نوسانات برقی نیز ممکن است باعث خرابی صفحه نمایش شود.

  6. یخچال اسنوا سرد نمی‌شود

  اگر با وجود کار کردن موتور، هوای داخل یخچال سرد نمی‌شود، ممکن است ایراد از برد کنترل دما باشد. خرابی دیفراست یا ترموستات، اختلال در دمپر کنترل هوا، اختلال در اواپراتور، اختلال در کارکرد ترمیستور و عدم کارکرد هیتر دیفراست نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. ایجاد مشکل در فن، دیگر علت سرد نشدن یخچال می‌باشد.

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بوش

  7. یخچال اسنوا صدایی آزاردهنده دارد

  انتشار نویز، صدای خراش یا ضربه از یخچال فریزر اسنوا یکی دیگر از مشکلاتی است که گاهی رخ می‌دهد. در این مواقع ممکن است یک ظرف تخلیه شل، دلیل صدای ناخوشایند یخچال باشد. برای رفع این مشکل کافی است تابه را با تسمه یا پیچ و مهره به جای خود ببندید. مشکل صدا معمولا پس از این کار حل می‌شود. اما اگر نشد ممکن است یخچال نیاز به تراز داشته باشد و با تراز کردن مشکل صدا رفع شود و یا فن یخچال دچار شکستگی شده باشد که در این صورت باید قطعه را تعویض کنید. اختلال در موتور فن اوپراتور و اختلال در موتور فن کندانسور نیز می‌تواند باعث ایجاد صدای ناخوشایند در یخچال شود.

  8. فن یخچال اسنوا کار نمی‌کند

  گردش هوا در یخچال به وسیله فن انجام می شود و چنانچه قطعه بیش از حد کار کند و گرد و غبار بگیرد، یا شی خارجی وارد آن شود، ممکن است آسیب ببیند و از کار بیفتد. نوسانات برقی نیز می‌تواند به فن آسیب بزند.

  9. درب یخچال سخت باز می‌شود

  چنانچه درب یخچال شما بلافاصله پس از بسته شدن باز نمی‌شود، کافی‌ست کمی صبر کنید تا فشار فضای داخل یخچال مجدد تنظیم شود. اما اگر نشد، لازم است تراز بودن یخچال را بررسی نمایید. خراب شدن لولا یا لاستیک درب و انباشت گردوغبار و چربی روی لاستیک درب نیز می‌تواند باعث این مشکل شود.

   

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال وستینگهاوس

  تنظیمات یخچال فریزر اسنوا

  10. لوله‌های پشت یخچال اسنوا یخ می‌زند

  لوله‌های پشت یخچال، وظیفه خنک کردن یخچال را بر عهده دارند و چنانچه تایمر دیفراست، ترموستات و یا هیتر دیفراست یخچال خراب شود، لوله‌ها یخ می‌زنند. در این صورت نیاز به تعمیرات یخچال اسنوا دارید.

  11. فریزر یکسره کار می‌کند

  خاموش نشدن موتور فریزر ممکن است به دلیل اختلال در درجه کنترل دما باشد، که در این صورت لازم است از تکنسین کمک بگیرید. همچنین ممکن است کویل‌های کندانسور آلوده شده باشند که با تمیز کردن آن مشکل حل می‌شود. اگر درست نشد ممکن است مشکل از لوله زهکش باشد که باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

  12. یخچال یکسره کار می‌کند

  قرار گرفتن یخچال در محیط نامناسب، مثلا جایی که در معرض نور آفتاب باشد، و یا باز و بسته شدن بیش از حد درب یخچال می‌تواند باعث یکسره کار کردن یخچال شود. انباشت آلودگی در کویل‌ها، اختلال در تایمر دیفرانسیل، اختلال برد اصلی و کاهش میزان گاز مبرد نیز از جمله دلایلی‌ است که می‌تواند باعث اتومات نکردن یخچال شود. این موارد را باید با تعمیرکار یخچال اسنوا در میان بگذارید.

  13. چراغ دیفراست یخچال روشن نمی‌شود

  سنسور دیفراست، دمای یخچال را بررسی می‌کند و روشن شدن چراغ دیفراست می‌تواند به این معنا باشد که یخچال برفک زده و دمای آن بالارفته است. اگر اینطور نیست، حتما با کارشناسان پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  14. فریزر یخ نمی‌زند

  اختلال در عملکرد فریزر می‌تواند دلایل ساده‌ای داشته باشد که به راحتی قابل حل هستند. مثلا ممکن است برق فریزر قطع شده باشد یا درب آن به دلیل خرابی لاستیک یا مشکلات دیگر باز مانده باشد، که در این صورت احتمالا فریزر بوق می‌زند.

  پر شدن بیش از حد فریزر از مواد غذایی نیز می‌تواند در فرآیند یخ زدن فریزر اختلال ایجاد کند و در این صورت هم فریزر بوق می‌زند. اگر تمام موارد را چک کردید و مشکل رفع نشد، با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا  پارس پشتیبان تماس بگیرید. چرا که مشکل می‌تواند از اختلال در برد یا کمپرسور فریزر باشد.

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال ال جی

  تعمیر کمپرسور یخچال فریزر اسنوا

  15. یخچال بوی بدی دارد

  بوی بد یخچال، مشکل آزاردهنده‌ایست که خوشبختانه دلیل فنی ندارد و مشکل از یخچال نیست. مراقب باشید مواد غذایی در یخچال فاسد نشوند. حتی‌الامکان مواد غذایی را در ظرف در بسته قرار دهید. یخچال را مرتب تمیز کنید و از مواد بوگیر مخصوص یخچال یا روش‌های سنتی، برای خوشبو کردن یخچال استفاده نمایید.

  16. چراغ داخل یخچال روشن می‌ماند

  شاید روشن ماندن چراغ یخچال، اختلالی سطحی به نظر برسد. اما مداوم کار کردن چراغ، دمای داخل یخچال را بالا می‌برد و به موتور آسیب می‌زند. برای حل این مشکل با تکنسین‌های پارس پشتیبان تماس بگیرید. چرا که ممکن است ایراد از کلید چراغ باشد و نیاز به تعمیر قطعه داشته باشید.

  سرویس یخچال اسنوا در تهران

  17. یخچال سریع خاموش و روشن می‌شود

  کمپرسور یخچال تا زمانی که دمای داخل یخچال به عدد مناسب برسد کار می‌کند، پس از آن خاموش می‌شود. در صورت بروز مشکلاتی مانند خراب شدن برد، اختلال در کمپرسور و اختلال در ترموستات، فرآیند خاموش و روشن شدن کمپرسور را سریع می‌کند که این به دستگاه آسیب می‌زند. مشکلات نوسانی برق نیز می‌تواند باعث ایجاد این مشکل شود.

  18. درب یخچال بسته نمی‌شود

  بهتر است این مشکل را جدی بگیرید چون به موتور آسیب جدی می‌زند. بررسی کنید که مواد غذایی، مانع بسته شدن درب یخچال نشود و لاستیک درب سالم باشد. همچنین ممکن است ایراد از تراز نبودن یخچال باشد.

  19. موتور یخچال داغ می‌کند

  کم شدن گاز مبرد، اختلال در عملکرد کندانسور، بهم ریختن تنظیمات ترموستات و اختلال در کمپرسور یخچال، عواملی‌ست که می‌تواند باعث داغ شدن موتور یخچال شود.

   

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بلومبرگ

  تعمیر موتور یخچال فریزر اسنوا

  20. چراغ یخچال روشن نمی‌شود

  سوختن چراغ یخچال و یا ایراد سرپیچ می‌تواند باعث روشن نشدن چراغ باشد. همچنین ممکن است برای سوئیچ درب مشکلی ایجاد شده باشد. سوختن خازن برد نیز باعث می‌شود برق به چراغ نرسد.

  21. فریزر کار می‌کند، اما یخچال از کار افتاده

  اختلال ترموستات و تایمر دیفراست می‌تواند باعث بروز این اختلال شود. اختلال در دمپر کنترل هوا، اختلال برد کنترل دما و مشکل هیتر دیفراست نیز دلایل دیگر این مشکل است. البته ممکن است موتور فن درست کار نکند یا در عملکرد ترمیستور خللی ایجاد شده باشد، که در این صورت نیاز به تعمیر یخچال اسنوا دارید.

  تعمیر آبریز یخچال اسنوا

  آبریزها یا آبسردکن‌ها، وسایلی هستند که جهت صرفه جویی در مصرف انرژی به یخچال‌ها اضافه شده‌اند. باز و بسته کردن مداوم درب یخچال، باعث خارج شدن هوای سرد داخل یخچال می‌شود که این به کمپرسور و موتور یخچال فشار وارد می‌کند. آبریز، کمک می‌کند درب یخچال کمتر باز و بسته شود و این در افزایش عمر یخچال مفید خواهد بود.

  آبریزها عموما از پلاستیک ساخته می‌شوند و به همین دلیل در دراز مدت، دچار مشکلاتی از جمله شکستگی و رسوب گرفتگی می‌شوند. آبسردکن‌ها انواع مختلفی دارند که هر مدل آپشن‌های متفاوتی دارند. برخی از آبسردکن‌ها فقط آب را خنک می‌کنند. برخی فرآیند یخ‌سازی هم دارند و بعضی آب را نیز تصفیه می‌کنند. به همین دلیل، اجزای هر کدام و به طبع، خرابی‌های احتمالی هر کدام متفاوت است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال سامسونگ

  تعمیر یخچال فریزر اسنوا غرب تهران

  فیلتر آب

  در آبریزهایی که امکان تصفیه آب را دارند، فیلترهایی گذاشته شده که از یک فیلتر پارچه‌ای و کربن ساخته شده است. وظیفه این فیلتر، تصفیه کردن آب است و زمانی که کارایی خود را از دست می‌دهد، انتقال آب به دیسپنسر کم یا قطع می‌شود. در این صورت لازم است فیلتر آب را عوض کنید.

  به طور معمول هر 6 ماه یکبار باید این فیلتر را تعویض فرمایید. اما اگر آب منطقه شما املاح زیادی دارد، احتمالا لازم است در بازه زمانی کوتاه تر برای تعویض فیلتر اقدام کنید. در اغلب یخچال‌ها، شما می‌توانید به تنهایی فیلتر را عوض کنید. همچنین می‌توانید از تکنسین‌های تعمیر یخچال اسنوا در پارس پشتیبان کمک بگیرید.

  شیر انتقال آب

  در قسمت پشتی یخچال، شیری قرار دارد که آب دیسپنسر را تامین می‌کند. زمانی که پدال فشرده می‌شود یا دکمه آبریز زده می‌شود، ولتاژی به سمت شیر آب می‌رود و شیر، فرمان باز شدن دریچه آب را می‌دهد. در برخی موارد که فشار آب آبریز کم می‌شود، ممکن است علت آن این باشد که فشار آب وارد شده به شیر کم است یا برق شیر دچار مشکل شده است.

  همچنین ممکن است خود قطعه آسیب دیده باشد که در این صورت نیاز به تعویض دارد. برای تعمیر این شیر بهتر است از تکنسین تعمیر یخچال اسنوا کمک بگیرید و خودتان به آن دست نزنید.

  میکروسوئیچ

  میکروسوئیچ یک کلید تماس آنی است که هنگام فشرده شدن پدال، برق را به سیم‌پیچ شیر انتقال آب می‌رساند. چنانچه این قطعه آسیب ببیند، آبسردکن آب را خنک نمی‌کند و لازم است قطعه، تعمیر یا تعویض شود.

  پدال آبسردکن

  مهم‌ترین بخش آبسردکن که خارج از محفظه یخچال قرار دارد، پدال است. قطعه‌ای که با فشردن آن آب از آبریز خارج می‌شود. این پدال‌ها عموما پلاستیکی هستند و به مرور زمان با استفاده زیاد یا در اثر فشار بالا می‌شکنند.

  تعویض پدال آبسردکن، فرآیند پیچیده‌ای نیست و به راحتی می‌توانید خودتان آن را عوض کنید. اما به جهت حساسیت بالای میکروسوئیچ و دیگر قطعات داخلی آبریز، بهتر است این کار را به تکنسین بسپارید. برای تعویض پدال و یا هرگونه تعمیر آبریز یخچال اسنوا می‌توانید از طریق سایت پارس پشتیبان، درخواست تکنسین فرمایید.

   

  بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال هیمالیا

   تعمیر آبریز یخچال اسنوا

  ارورهای یخچال فریزر اسنوا

  گاهی اوقات اعدادی روی صفحه نمایشگر یخچال شما ظاهر می‌شود که ممکن است علت آن را ندانید. این اعداد یا حروف، ارورهایی هستند که نشان می‌دهند به تعمیرات یخچال فریزر اسنوا نیاز دارید. در ادامه معنی هر یک از این ارورها را بررسی می‌کنیم:

  کد ارور معنای ارور
  F1 اواپراتور سرد نمی‌شود
  F2 سنسور فریزر خراب است
  F3 سنسور یخچال خراب است
  F4 سنسور اواپراتور فریزر خراب است
  F5 سنسور اواپراتور یخچال خراب است
  F6 سنسور محیط خراب است
  F7 فن فریزر خراب است
  F8 فن یخچال خراب است
  F9 هیتر فریزر خراب است
  FA هیتر یخچال خراب است
  FB IC یخچال خراب است
  H گاز یخچال نیاز به شارژ دارد (یخچال گرم است)
  H1 گاز فریزر نیاز به شارژ دارد (فریزر گرم است)

  چنانچه یخچال شما مدل جدید یخچال فریزر اسنوا باشد، مانند اسنوا مدل 810، ممکن است بجای حرف F حروف Er بر روی نمایشگر شما ظاهر شود که معنی آن همان ارور F است. حل هر کدام از این ارورها نیاز به تکنسین متخصص و سرویس یخچال اسنوا دارد. برای رفع ارور یخچال خود می‌توانید روی پارس پشتیبان حساب کنید.

  ارورهای یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا

  کدهای ارور یخچال‌های ساید بای ساید اسنوا با ارورهای یخچال‌های عادی متفاوت است و با حروف C، D، E، F و R مشخص می‌شود.

  نام خطا مفهوم خطا
  C1 سیستم موتور به مشکل خورده یا نشتی گاز داریم
  D1 سنسور دیفراست قطعی دارد
  D2 دیفراست به صورت دستی کار می‌کند
  DR سوئیچ یخچال خراب است (درب یخچال بیش از یک ساعت باز بوده)
  DF سوئیچ فریزر خراب است (درب فریزر بیش از یک ساعت باز بوده)
  DH سوئیچ هوم بار خراب است (درب هوم بار بیش از یک ساعت باز بوده)
  E1 سنسور قالب یخ قطعی دارد
  E9 سیستم آبرسانی به یخ‌ساز و دیسپنسر آب در یخچال مشکل دارد
  ET سوئیچ زیر قالب یخ مشکل دارد
  ES میکروسوئیچ پدال آبسردکن مشکل دارد
  EA موتور یخ‌ساز ایراد دارد یا سوخته است
  EU سوئیچ بال مرغی مشکل دارد
  F1 سنسور فریزر قطعی دارد- مدار برد الکترونیکی خراب شده است
  F3 دیفراست (برفک زدایی) انجام نمی‌شود
  R1 سنسور یخچال قطعی دارد
  RT سنسور دمای محیط قطعی دارد

  به محض مشاهده این ارورها بر صفحه نمایش یخچال ساید بای ساید خود، با پشتیبانی سایت پارس پشتیبان تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت برای تعمیر یخچال اسنوا شما در محل حاضر شوند.

  تعمیر یخچال اسنوا مدل ۸۱۰

  تعمیر یخچال اسنوا مدل ۸۱۰

  یخچال اسنوا مدل ۸۱۰ یکی از یخچال‌های پرطرفدار و پرفروش اسنوا است که دلیل محبوبیت آن سازگاری بسیار بالای آن با شرایط زندگی در ایران می‌باشد. اگر شما نیز یخچال فریز اسنوا مدل ۸۱۰ را در خانه دارید لازم نیست برای هرگونه خرابی در این یخچال خودتان را نگران کنید.

  نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا مدل ۸۱۰ یکی از خدمات پارس پشتیبان است و می‌توانید در اسرع وقت از تعمیرکاران ما استفاده نمایید.

  هزینه تعمیرات یخچال فریزر اسنوا

  هزینه تعمیرات یخچال فریزر اسنوا شما بستگی به مشکلی دارد که یخچال شما با آن مواجه شده است. در واقع متناسب با مشکل، تعمیر و یا تعویض قطعات، هزینه‌های تعمیر یخچال اسنوا شما مشخص می‌شود. برای اطلاع درست و کامل از هزینه تعمیرات یخچال اسنوا تنها کافی است با مشاوران پارس پشتیبان تماس بگیرید تا به صورت شفاف از هزینه‌ها اطلاع یابید.

  تعمیر یخچال اسنوا در تهران

  همان‌طور که خود شما هم می‌دانید‌، مراقبت از یخچال و سرویس به موقع آن تأثیر زیادی در عمر مفید آن خواهد داشت و این موضوع به طور کامل به شما بستگی دارد. اما با وجود تمام این موارد باز هم عواملی مانند ضربه‌های ناگهانی، جابه‌جایی ناگهانی، تغییر ولتاژ برق، طول عمر و فرسودگی و... ممکن است باعث خرابی یخچال اسنوا شما شود. در این صورت یخچال فریزر شما نیاز به تعمیر و سرویس دارد. اما حمل و نقل یخچال فریزر تا تعمیرگاه سخت و هزینه بر است و ممکن است در حین حمل و نقل، یخچال فریزر مجدد آسیب ببیند.

  سرویس یخچال فریز اسنوا در محل یکی از محاسن نمایندگی ماست که کمک می کند با هزینه و وقت کمتر و همچنین بدون آسیب دیدن و هزینه‌های بالای حمل یخچال، تعمیر یخچال شما در محل انجام شود و خود شما از نزیک شاهد وضعیت تعمیر وسیله خود باشید.

  تعمیر یخچال اسنوا در مناطق شمال، غرب، شرق، مرکز و جنوب تهران، توسط بهترین تکنسین‌ها و تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در محل شما با گارانتی و ضمانت انجام می‌گردد. برای ثبت درخواست تعمیر و سرویس یخچال اسنوا و اطلاع از تعرفه‌ها و هزینه‌های تعمیر یخچال اسنوا، کافیست به وبسایت پارس پشتیبان، نماینده مجاز محصولات اسنوا، مراجعه کنید و یا با شماره‌های ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت در خدمت شما خواهند بود.

  نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا تهران

  نحوه برقراری ارتباط با پارس‌پشتیبان

  تکنیسین‌های پارس‌پشتیبان دارای تجربه بسیار زیادی در تعمیر یخچال اسنوا در تهران هستند و آزمون‌های سخت پارس‌پشتیبان را با موفقیت سپری کرده‌اند. برای برقراری ارتباط با پارس پشتیبان می‌توانید از دو طریق زیر اقدام کنید:

  • روش اول: تماس با یکی از شماره تلفن‌های پارس پشتیبان و درخواست پشتیبانی یا مشاوره
  • روش دوم: درخواست حضور کارشناس در محل با استفاده از پر کردن فرم مخصوص تعمیر لوازم خانگی. بعد از پر کردن این فرم، کارشناسان پارس پشتیبان بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.
  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر
  مهدی
  1401/09/01 11:05

  سلام وقت بخیر . ما یخچال بدون برفک خریدیم . اما برفک میزنه شما میدونین مشکلش چیه؟

  SuperUser Account
  1401/09/06 14:34
  پاسخ به:مهدی

   با سلام اگر دستگاهتون نو هستش با شماره های روی کارت ضمانتش تماس حاصل فرمایید

  در غیراینصورت جهت تعمیر یخچال در تهران با پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  حسین لرکی
  1401/09/01 11:05

  سلام و وقت بخیر فریزر ساید بای ساید ما چند روزه که دماش مرتب بین درجه های مختلف تغییر میکنه میشه لطفا راهنمایی کنید

  SuperUser Account
  1401/09/06 14:35
  پاسخ به:حسین لرکی

  با عرض ادب و احترام

  ترموستات و المنت دستگاه باید چک شود.

  مقالات مرتبط