تعمیر یخچال اسنوا

آنچه در این مقاله میخوانید
   تعمیر یخچال اسنوا

  اسنوا به عنوان یک برند ایرانی معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی سال‌هاست که یخچال‌های با کیفیتی تولید می‌کند. با این حال، مانند هر محصول دیگری با گذشت زمان ممکن است مشکلاتی در این یخچال‌ها رخ دهد و برخی از این مشکلات نیاز به تعمیر حرفه‌ای خواهند داشت. برای تعمیر یخچال خود باید بتوانید به موقع عیوب آن را شناسایی کرده و به سرعت آن را برطرف کنید. هرچه زودتر اقدام کنید، هزینه تعمیر یخچال اسنوا و خسارات وارد بر آن کمتر خواهد بود.

  در صورت بروز هر مشکلی در یخچال فریز اسنوا خود تنها کافی است با پارس پشتیبان، دارنده‌ی نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا تماس بگیرید. تکنسین‌های پارس پشتیبان در کمترین زمان، با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به تعمیر یخچال اسنوا در منزل شما می‌پردازند. در این مطلب هر آنچه باید درباره تعمیر یخچال فریزر اسنوا باید بدانید بیان خواهیم کرد.

  مشکلات رایج در یخچال‌های اسنوا 

  یخچال‌های اسنوا مستعد خرابی‌های مختلف هستند که برخی از آنها خفیف‌ و برخی هم پیچیده‌ هستند. در این بخش با ما همراه باشید تا با مشکلات رایج در یخچال‌های اسنوا که نیاز به تعمیر دارند آشنا شوید.

  1- تجمع یخ در یخ‌ساز یخچال اسنوا

  یخ‌ساز یخچال اسنوا باید بتواند باز و بسته شود تا به درستی کار کند. درب باز و بسته‌کننده به درب دمپر معروف است. معمولاً درهای دمپر، موادی در لبه‌های خود دارند که باعث می‌شود یخ‌های یخ‌بند آب نشوند. بنابراین، هنگامی که مواد پوشش دمپر دچار فرورفتگی یا کثیفی می‌شود، معمولاً یک نقص وجود دارد. فرورفتگی در آستر درب دمپر معمولاً باعث شل بسته شدن در می‌شود. این اتفاق باعث می‌شود هوای مرطوب وارد محفظه فریزر شود. در نتیجه مشکلاتی در سیستم خنک‌کننده و فرآیند جریان هوا به‌ وجود می‌آید.

  اگر یخچال اسنوا شما دچار یخ‌زدگی شد، قسمت‌های شل لبه‌های درب دمپر خود را بررسی کنید. در صورت شکسته شدن پوشش دمپر، به خدمات یک تکنسین تعمیر یخچال اسنوا نیاز خواهید داشت. برای سرویس یخچال اسنوا خود می‌توانید همین الآن با کارشناسان پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  تعمیر آبریز یخچال اسنوا

  2- یخچال اسنوا به جای خنک شدن فقط در حال انجماد است

  این مشکل نیز یکی از رایج‌ترین مشکلات یخچال اسنوا می‌باشد. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که متوجه ‌شوید غذای شما به جای سرد شدن، منجمد می‌شود. در این مواقع معمولاً مشکل به ترموستات برمی‌گردد زیرا دمای یخچال توسط آن کنترل می‌شود.

  ترموستات کنترل موتور اواپراتور و کمپرسور را هم بر عهده دارد. بنابراین در صورت خرابی ترموستات، یخچال ممکن است شدیدتر از حد معمول کار کند. این اتفاق باعث سرد شدن بیش از حد یخچال و یخ زدن مواد غذایی می‌شود. برای تعمیر یا تعویض ترموستات یخچال اسنوا و خدمات مربوط به تعمیر یخچال بهتر است از متخصصین پارس پشتیبان کمک بگیرید.

  3- نشت آب در یخچال اسنوا

  یکی از دلایل اصلی نشت آب در یخچال اسنوا، انسداد زهکشی یخ‌زدایی است. یخچال‌ها و فریزرها معمولاً زهکشی یخ‌زدایی خود را مستقیماً روی شیب فریزر و از پشت آن قرار می‌دهند. در نتیجه ذرات غذا و سایر کثیفی‌ها به راحتی در زهکشی ریخته و آن را مسدود می‌کند. گرفتگی به ناچار منجر به تجمع یخ و نشت آب می‌شود. یکی دیگر از دلایل نشت آب از یخچال اسنوا بر روی زمین، گرفتگی یخ است. گرفتگی یخ می‌تواند باعث اختلال در عملکرد یخ‌ساز و نشت آب شود. توصیه می‌کنیم برای عیب‌یابی درست و سرویس یخچال اسنوا خود از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

  4- روشن نشدن یخچال اسنوا

  روشن نشدن یخچال یکی دیگر از مشکلات رایج در یخچال اسنوا است که دلایل مختلفی ممکن است داشته باشد. یکی از دلایل رایج آن معیوب بودن خازن است. معمولاً ترموستات به خازن سیگنال می‌دهد تا کمپرسور را تحریک کند. این تحریک همان چیزی است که چرخه‌های تبرید را در یخچال‌ها آغاز می‌کند. با این حال، خازن معیوب به این معنی است که هیچ ماشه‌ای برای تبرید و گاهی اوقات احتراق، وجود ندارد. علاوه بر این، ترموستات معیوب می‌تواند منجر به ناکارآمدی یخچال شود.

  تعمیر یخچال اسنوا مدل 810

  5- مشکلات آبریز در یخچال اسنوا

  آبریز در یخچال یکی از بخش‌های مهم و کاربردی است. مشکل آبریز در یخچال اسنوا ممکن است ناشی از مشکلات در شلنگ ورودی آب، چرخه اتوماتیک آب، شیر برقی و غیره باشد. برای تعمیر آبریز یخچال اسنوا می‌توانید روی پارس‌ پشتیبان حساب کنید.

  6- سرد نشدن یخچال اسنوا

  یکی دیگر از رایج‌ترین مشکلات یخچال اسنوا، خنک نشدن یخچال است. در این صورت سردی یخچال اسنوا کمتر می‌شود. این موضوع معمولاً منجر به فاسد شدن سریع غذاهای داخل یخچال می‌شود. در صورت بروز این مشکل احتمالاً مسأله اصلی موتور اواپراتور یخچال است. در این‌گونه موارد کمپرسور باید جهت صحت کارکرد موتور اواپراتور بررسی شود.

  7- ارتعاش صدای بلند از یخچال اسنوا

  انتشار نویز، صداس خراش یا ضربه از یخچال فریزر اسنوا یکی دیگر از مشکلاتی است که گاهی رخ می‌دهد. در این مواقع ممکن است یک ظرف تخلیه شل، دلیل صدای ناخوشایند یخچال باشد. برای رفع این مشکل کافی است تابه را با تسمه یا پیچ و مهره به جای خود ببندید. آرامش یخچال معمولاً پس از این کار بازمی‌گردد.

  نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا

  تعمیر یخچال اسنوا مدل ۸۱۰

  یخچال اسنوا مدل ۸۱۰ یکی از یخچال‌های پرطرفدار و پرفروش اسنوا است که دلیل محبوبیت آن سازگاری بسیار بالای آن با شرایط زندگی در ایران می‌باشد. اگر شما نیز یخچال فریز اسنوا مدل ۸۱۰ را در خانه دارید لازم نیست برای هیچ‌گونه خرابی در این یخچال خودتان را نگران کنید. نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا مدل ۸۱۰ یکی از خدمات پارس پشتیبان است و می‌توانید در اسرع وقت از تعمیرکاران ما استفاده نمایید.

  هزینه تعمیرات یخچال فریزر اسنوا

  هزینه تعمیرات یخچال اسنوا شما بستگی به مشکلی دارد که یخچال شما با آن مواجه شده است. در واقع متناسب با مشکل، تعمیر و یا تعویض قطعات، هزینه‌های تعمیر یخچال اسنوا شما مشخص می‌شود. برای اطلاع درست و کامل از هزینه تعمیرات یخچال اسنوا تنها کافی است با مشاوران پارس پشتیبان تماس بگیرید تا به صورت شفاف از هزینه‌ها اطلاع یابید.

  تعمیر یخچال اسنوا در تهران

  نحوه برقراری ارتباط با پارس‌پشتیبان

  تکنیسین‌های پارس‌پشتیبان دارای تجربه بسیار زیادی در تعمیر یخچال اسنوا در تهران هستند و آزمون‌های سخت پارس‌پشتیبان را با موفقیت سپری کرده‌اند. برای برقراری ارتباط با پارس پشتیبان می‌توانید از دو طریق زیر اقدام کنید:

  • روش اول: تماس با یکی از شماره تلفن‌های پارس پشتیبان و درخواست پشتیبانی یا مشاوره از طریق صفحه تماس با ما.
  • روش دوم: درخواست حضور کارشناس در محل با استفاده از پر کردن فرم مخصوص تعمیر لوازم خانگی در صفحه پارس پشتیبان . بعد از پر کردن این فرم، کارشناسان پارس پشتیبان بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.
  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر
  مهدی
  1401/09/01 11:05

  سلام وقت بخیر . ما یخچال بدون برفک خریدیم . اما برفک میزنه شما میدونین مشکلش چیه؟

  SuperUser Account
  1401/09/06 14:34
  پاسخ به:مهدی

   با سلام اگر دستگاهتون نو هستش با شماره های روی کارت ضمانتش تماس حاصل فرمایید

  در غیراینصورت جهت تعمیر یخچال در تهران با پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  حسین لرکی
  1401/09/01 11:05

  سلام و وقت بخیر فریزر ساید بای ساید ما چند روزه که دماش مرتب بین درجه های مختلف تغییر میکنه میشه لطفا راهنمایی کنید

  SuperUser Account
  1401/09/06 14:35
  پاسخ به:حسین لرکی

  با عرض ادب و احترام

  ترموستات و المنت دستگاه باید چک شود.

  مقالات مرتبط