تعمیر پکیج

تعمیر پکیج از هر برندی که باشد را می‌توانید با خیال راحت به پارس‌پشتیبان بسپارید. خوب می‌دانیم که سرعت در کار و حضور فوری در محل، در مورد وسیله‌ای مثل پکیج که وظیفه‌ی گرمایش خانه را بر عهده دارد برای شما خیلی مهم است. تعمیرات تخصصی پکیج در منزل، تلاش برای حفظ قطعات اصلی و کاهش هزینه‌ها از اولویت‌های بسیار مهم پارس‌پشتیبان است. تکنیسین‌های پارس‌پشتیبان موظف به اجرای دقیق پروتکل خاص «پارس‌پشتیبان» برای رعایت حقوق مشتری هستند. ما هیچ‌گاه هزینه‌ی کاری را که انجام نشده است از مشتری نخواهیم گرفت. هرگونه شکایت از تکنیسین‌ها را هم می‌توانید برای رسیدگی با کارشناسان در میان بگذارید تا بلافاصله به مشکل شما رسیدگی شود.

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری از همه برندهای خارجی و ایرانی مانند آریستون، بوتان، ایران‌رادیاتور، لورچ، بیتا، همگام، فرولی، شوفاژکار، وایلانت و ایمرگاس افتخار ماست.

تعمیر پکیج

برخی از برندهای پکیجی که توسط تعمیرکاران پارس پشتیبان تعمیر شده اند

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج گلدیران
تعمیر پکیج ناوین
تعمیر پکیج دئوترم
تعمیر پکیج بوتان
تعمیر پکیج تاچی

نحوه ارتباط و اعزام سریع تعمیرکار در پارس‌پشتیبان

1. در ابتدا برای بیان مشکل پکیج خود می‌توانید با کارشناسان پارس‌پشتیبان تماس بگیرید و برای رسیدن به یک تصمیم درست، مشاوره‌ی رایگان دریافت کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پرکردن فرم مخصوص تعمیر پکیج  اطلاعات لازم را به کارشناسان ما منتقل کنید. بعد از پر کردن این فرم، کارشناسان پارس‌پشتیبان بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.

2. در کمتر از یک ساعت نام تکنیسین مربوطه جهت تعمیر تخصصی پکیج در منزل به مشتری اعلام خواهد شد و ایشان به محل مورد نظر اعزام می‌شوند.

3. تعمیرکار پکیج موظف به رعایت پروتکل خاص پارس‌پشتیبان برای رعایت حقوق مشتری است.

4. در حین کار تعمیرکار و یا بعد از ترک محل توسط او، در صورت وجود هرگونه شکایت تنها کافی است با کارشناسان پارس‌پشتیبان تماس بگیرید تا به شکایات شما رسیدگی شود.

5. بعد از اتمام کار تعمیر پکیج، فاکتور رسمی برای تعمیر دستگاه و هزینه‌ی قطعات تعویضی توسط تعمیرکار برای شما صادر خواهد شد.

پروتکل ویژه‌ی پارس پشتیبان برای تعمیرکاران پکیج

یافتن یک تعمیرکار یا تکنسین ماهر و باتجربه برای تعمیرات پکیج، کار ساده‌ای نیست. خوشحالیم که اعلام نماییم تعمیرکاران پارس‌پشتیبان دارای سابقه‌ی کار بالا در زمینه‌ی تعمیر لوازم خانگی هستند و مراحل و آزمون‌های ارزیابی کارشناسان فنی پارس‌پشتیبان را با موفقیت سپری کرده‌اند. پارس‌پشتیبان جهت نظارت دقیق بر تعمیرکاران خود و افزایش رضایت‌مندی مشتریان، پروتکل خاصی را برای آنها در نظر گرفته و به شدت بر رعایت آن توسط تعمیرکاران نظارت دارد و شکایات مشتریان را به سرعت پیگیری می‌کند. مهمترین موارد این پروتکل به شرح زیر است:

  • تکنیسین‌های پارس‌پشتیبان موظف هستند که قطعه اصلی پکیج را تا حد ممکن حفظ نمایند و فقط در صورت نیاز واقعی به تعویض قطعه و یا در صورت درخواست مشتری برای افزایش عمر دستگاه، اقدام به تعویض قطعه‌ی مورد نظر نمایند.
  • در صورتی که مشکل پکیج مسئله جدی و پیچیده‌ای نباشد و برای رفع آن کار زیادی روی پکیج صورت نگیرد، به تشخیص تکنسین هزینه خاصی برای تعمیر پکیج دیواری از مشتری دریافت نخواهد شد و فقط هزینه مصوب پارس‌پشتیبان برای ایاب و ذهاب از مشتریان عزیز اخذ می‌شود.
  • در صورت نیاز به تعویض قطعه، بین دو برند با کیفیت قطعه‌ی یکسان، از برند با قیمت پایین‌تر استفاده خواهد شد.
  • حفظ امنیت روانی مشتریان و به خصوص چشم‌پاکی و حفظ شأن بانوانی که سفارش ارائه‌ی خدمات به پارس‌پشتیبان می‌دهند، از وظایف قطعی تکنیسین‌های ماست.
  • ارائه فاکتور رسمی به مشتری و توضیح شفاف و دقیق در مورد مشکلات پکیج، وظیفه تکنیسین است.
  • خدمات تعمیرکار پکیج توسط پارس‌پشتیبان تضمین می‌شود و در صورت هرگونه ایراد مجدد در پکیج، تعمیرکار پکیج موظف است بلافاصله مشکل را حل نماید.

تعمیر پکیج تهران

مواردی که نشان می‌دهد پکیج شما نیاز به تعمیر دارد

به طور کلی چند علامت هشداردهنده وجود دارد که نشان می‌دهد اوضاع پکیج شما خوب نیست. مهمترین موارد عبارت است از:

1. آب به اندازه کافی داغ نمی‌شود

اگر آبی که از پکیج شما می‌آید آنطور که باید گرم نیست، ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد. برای تعیین این که آیا نیاز به یک تکنسین دارید یا خیر، ابتدا باید چند نکته را بررسی کنید:

در ابتدا برای تشخیص این که آیا تنظیمات دما به طور تصادفی تغییر کرده است یا خیر، به پکیج نگاه کنید. اگر تنظیمات دما به حالت پایین تغییر کرده باشد، این امر می‌تواند دلیل گرم نشدن آب شما را توضیح دهد. علاوه بر این بهتر است به دمای بیرون از خانه هم توجه کنید. گاهی اوقات در صورتی که هوای بیرون سرد باشد، آبی که وارد مخزن می‌شود بسیار سرد خواهد بود.

اگر در مدت زمان کوتاهی از مقدار زیادی آب گرم استفاده کرده‌اید، ممکن است مخزن دستگاه برای گرم کردن آب خود با مشکل مواجه شود. اگر فکر نمی‌کنید که تنظیمات دما یا هوای بیرون دلیل اصلی گرم نشدن آب هستند، ممکن است پکیج شما با مشکلات جدی مواجه شده باشد. همچنین آب ولرم می‌تواند نشانه‌ای از خراب شدن مشعل در پکیج شما باشد. اگر مشکوک به مشکل در المنت یا مشعل پکیج خود هستید، همین امروز با کارشناسان خبره برای تعمیرات حرفه‌ای پکیج تماس بگیرید.

2. آب به سرعت سرد می‌شود

آیا به نظر می‌رسد که آب گرم شما خیلی سریعتر از حد معمول تمام می‌شود؟ آیا آب گرم شما حتی اگر اولین کسی باشید که در آن روز از آب گرم استفاده می‌کنید در عرض چند دقیقه یخ می‌شود؟ اگر عادت به دوش گرفتن ده دقیقه‌ای دارید و به سرعت آب گرم پکیج تمام شده است، این امر می‌تواند نشانه‌ای از نیاز به تعمیر تخصصی پکیج شما باشد. تمام شدن سریع آب گرم علامتی است که نشان می‌دهد ممکن است یک قطعه خراب یا مشکل جدی دیگری در پکیج خود داشته باشید.

3.شنیدن صداهای غیرمعمول از پکیج

گاهی اوقات پکیج ممکن است دچار تجمع رسوب در پایین مخزن شود. با گذشت زمان با قرار گرفتن در معرض گرما، این رسوب می‌تواند سخت‌تر شود و برای داخل پکیج بسیار مضر شود و بر عملکرد آن تأثیر منفی بگذارد. به منظور جلوگیری از آسیب طولانی مدت به پکیج خود، به صداهای غیرعادی که از آن می‌آید گوش دهید. اگر از پکیج خود صدای زمزمه یا غرش شنیدید، این امر نشانه آن است که پکیج شما باید در اسرع وقت به صورت تخصصی بررسی و تعمیر شود.

4. نشتی آب از پکیج

نشتی پکیج می‌تواند باعث آسیب جدی به وسایل اطراف آن شود. حتی کوچکترین نشتی می‌تواند در طول زمان بزرگتر شود و منجر به آسیب احتمالی و رشد کپک در خانه شما شود. بهترین کار این است که نشتی‌های جزئی به محض شناسایی ترمیم شوند تا از بروز هر یک از این مشکلات بزرگ جلوگیری شود. با این حال، گاهی اوقات تشخیص نشتی‌های کوچک ممکن است دشوار باشد. عادت کنید که به طور مداوم، اطراف پکیج خود را از نظر نشتی آب بررسی کنید. اگر نشتی پیدا کردید، با کارشناسان ما در پارس پشتیبان برای کمک تماس بگیرید.

5.مشاهده آب زنگ‌زده

تبدیل رنگ آبی که از شیر آب گرم پکیج جاری می‌شود به حالت زنگی، نشانه این است که داخل پکیج شما ممکن است آسیب دیده و زنگ زده باشد. با این حال این وضعیت می‌تواند نشانه‌ای از خوردگی لوله‌ها نیز باشد. یک متخصص می‌تواند به شما کمک کند تا منبع آب زنگ‌زده‌ی خود را مشخص کنید و تعمیرات مناسب را انجام دهید.

6.سیستم گرمایش منزل شما به درستی کار نمی‌کند

اگر سیستم گرمایش منزل شما به درستی کار نمی‌کند ممکن است نیاز به سرویس پکیج و یا اموری مانند هواگیری لوله‌های آب خود داشته باشید. کار هواگیری در عین سادگی، نیاز به ریزه‌کاری‌هایی دارد که بدون آنها بهره‌وری سیستم به حداکثر نخواهد رسید. کارشناسان پارس‌پشتیبان آماده‌اند تا در این مواقع هم به کمک شما بیایند.

تعمیر تخصصی پکیج

نکات طلایی نگهداری از پکیج

نحوه نگهداری شما از پکیج در کاهش نیاز این دستگاه به تعمیرات، تأثیر زیادی می‌گذارد. بنابراین خوب است که با نکات طلایی نگهداری از پکیج آشنا شوید:

1.پکیج را به طور منظم بازرسی کنید

مهم است که برای بازرسی و معاینه منظم پکیج خود هر دو هفته یک‌بار زمان بگذارید. به خصوص در زمستان که بار رادیاتورها هم به دوش پکیج‌ها اضافه می‌شود، باید این موضوع را به شدت جدی بگیرید.

2. مخزن پکیج را عایق کنید

عایق‌کاری مخزن پکیج می‌تواند مزایای زیادی برای آن داشته باشد. این کار نه‌تنها هزینه‌های انرژی را کاهش می‌دهد بلکه می‌تواند طول عمر کلی پکیج را نیز افزایش دهد.

3. تنظیم پکیج روی دمای پایین‌تر

اکثر پکیج‌ها در اصل در دمایی بسیار بالاتر از حد معمول تنظیم می‌شوند. این امر می‌تواند خطرناک باشد زیرا باعث می‌شود آب تا دمای بسیار بالاتر از دمای ایمن گرم شود و در نتیجه سوختگی ایجاد شود.

4. شیر کاهش فشار دما پکیج را تست کنید

شیر کاهش فشار دما را به طور منظم آزمایش کنید تا مطمئن شوید که همانطور که لازم است، کار می‌کند.

5. لوله‌ها را عایق‌بندی کنید

نه تنها عایق‌کاری مخزن پکیج مفید است بلکه عایق بندی لوله‌های متصل به آن نیز می‌تواند مفید باشد. این امر به ویژه در ماه‌های زمستان، زمانی که بدنه‌ی لوله‌ها ممکن است به دمای پایینی برسند بسیار مهم است و روی بهره‌وری سیستم و کاهش فشار به دستگاه، مؤثر است.

6. بازرسی حرفه‌ای دریافت کنید

اگرچه می‌توانید به طور مرتب پکیج خود را بررسی کنید اما دریافت خدمات از یک متخصص در این زمینه بسیار مؤثرتر خواهد بود. آنها تجربه و دانش لازم را دارند تا مشکلات بالقوه را در مراحل اولیه تشخیص دهند و قبل از ایجاد خسارت بیشتر، آن را رفع کنند.

تعمیرات پکیج

هزینه تعمیرات پکیج

هزینه تعمیرات پکیج بستگی به مشکلی دارد که پکیج شما با آن مواجه شده است. در واقع متناسب با مشکل، میزان تعمیر و یا تعویض قطعات، هزینه‌های تعمیر پکیج شما در انتهای کار مشخص می‌شود. در پارس‌پشتیبان هیچ مبلغی بدون دلیل از مشتری اخذ نخواهد شد. برای اطلاع درست و کامل از هزینه تعمیرات پکیج تنها کافی است با مشاوران پارس‌پشتیبان تماس بگیرید تا به صورت شفاف از هزینه‌ها اطلاع یابید. برای تعمیر پکیج تهران همین الآن می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عبارات کلیدی:

شکایت از تعمیرکار پکیج | تعمیر پکیج تهران | تعمیر پکیج در تهران | تعمیرکاران پکیج | تعمیرات تخصصی پکیج | تعمیرکار پکیج

 
دیدگاه‌ها
نام
ایمیل
نظر

نمایندگی تعمیرات لوازم خانه و صنعتی

در تهران

آخرین پرسش‌ها

امین محمدی پرسیده:

سلام و خسته نباشید. ما فقط ۱۰ روزه که آبگرمکن ایران شرق مدل ۳۰۲۰ را خریدیم ولی در روز چند بار خاموش میشه. علتش چیه به نظرتون؟

پشتیبانی پارس پشتیبان:

با سلام خدمت شما کاربر گرامی. ممکن است ایراد از دوکش، ترموکوپل یا شمعک باشد. برای بررسی و عیب‌یابی می‌توانید با کارشناسان پارس‌پشتیبان تماس بگیرید.

امین محمدی پرسیده:

ببخشید الآن نزدیک پاییز شده و خونه ما داره سرد میشه. من شیر پکیج را روشن کردم و هواگیری هم کرده‌ام. ولی متأسفانه رادیاتورها گرم نشده؟؟؟

پشتیبانی پارس پشتیبان:

با سلام خدمت شما کاربر گرامی. این اتفاق به دلایل مختلف ممکن است رخ دهد. شیرهای رفت و برگشت زیر پکیج و رادیاتورها را چک کنید. همچنین مطمئن شوید که مبدل پکیج جرم نگرفته باشد. ضمناً شیر سه‌طرفه‌ی پکیج هم نباید خراب باشد.

 

امین محمدی پرسیده:

ما در خانه خود یک پکیج مرکوری داریم که به طور مدام خطای E01 می‌دهد و خاموش می‌شود. بعد از اینکه از برق می‌کشیم و به برق می‌زنیم دوباره روشن می‌شود. گاهی اوقات هم از درجه ۵۵ ناگهان به ۳۰ درجه منتقل می‌شود. مشکل از کجاست؟

پشتیبانی پارس پشتیبان:

با سلام خدمت شما کاربر گرامی. مطمئن شوید که درجه‌ی بار دستگاه زیر عدد ۱ نیامده باشد. اگر این اتفاق افتاده باشد باید شیر مشکی زیر پکیج را باز کنید تا درجه روی ۵/۱ بیاید. اگر باز هم مشکل حل نشود به احتمال زیاد قطعه‌ی جرقه زن یا شیر گاز دستگاه ایراد پیدا کرده است.

در اینستاگرام پارس پشتیبان را دنبال کنید!

سوالات متداول تعمیر پکیج

هزینه تعمیر پکیج را با چه معیارهایی تعیین می‌کنید؟
به طور کلی نرخ‌های تعمیر لوازم خانگی در پارس‌پشتیبان به صورت رقابتی تعیین می‌شود و حقوق مشتری و تعمیرکار به صورت توأم در آنها لحاظ می‌شود. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان پارس‌پشتیبان مشکل دستگاه را به صورت دقیق بیان نمایید و بعد از اعلام هزینه در صورت رضایت از مبلغ، درخواست اعزام تعمیرکار نمایید.
هزینه تعمیر پکیج را با چه معیارهایی تعیین می‌کنید؟
همه برندهای خارجی و داخلی پکیج دیواری در زمره خدمات پارس‌پشتیبان قرار دارند.
چگونه مطمئن شویم که تعمیرکاران پارس‌پشتیبان هنگام تعمیر پکیج از قطعات اصل استفاده می‌کنند؟
طبق پروتکل پارس‌پشتیبان تعمیرکاران موظفند در صورت درخواست مشتری، مدارک و اطلاعات مربوط به قطعات اصل را ارائه نمایند.
آیا در مواردی هم که مشکل پکیج خیلی ساده و سطحی باشد، مبلغی بابت تعمیر پکیج دریافت می‌کنید؟
در این موارد فقط مبلغی به عنوان ایاب و ذهاب دریافت خواهد شد.
هزینه ایاب‌وذهاب برای تعمیر پکیج چقدر است؟
این هزینه مطابق با قیمت‌های روز تعیین می‌شود.
اگر از تکنیسین اعزامی برای تعمیر پکیج رضایت نداشته باشیم چگونه به حق خود برسیم؟
در این موارد می‌توانید بلافاصله با کارشناسان پارس‌پشتیبان تماس بگیرید تا بررسی‌های لازم صورت گیرد و در صورت نیاز، اقدامات جبرانی آغاز شود.