درباره ما

«پارس‌پشتیبان» حاصل همکاری جمعی از تکنیسین‌ها و تعمیرکاران لوازم خانگی در سطح تهران است که تصمیم گرفته‌اند با کنار گذاشتن واسطه‌های دیگر به کمک محیط آنلاین، به طور مستقیم با مشتریان ارتباط برقرار کنند تا بتوانند خدمات خود را با کیفیت و قیمت مناسب‌تری به آنها ارائه نمایند. ما مجموعه‌ای از تعمیرکاران با‌تجربه و نیروهای جوان و با انگیزه هستیم که با تلفیق تجربه و دانش توانسته‌ایم در طی سالیان متمادی به خدمت‌رسانی به اهالی شهر تهران بپردازیم و همچنین خدمات شایانی را به ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف ارائه دهیم. مهمترین ارزش‌ها و ویژگی‌های خدمات پارس‌پشتیبان عبارت است از:

تعمیرکار لوازم خانگی

مأموریت و اهداف ما

هدف اصلی مجموعه پارس پشتیبان ، سهولت انجام تعمیرات است ، و رسیدن به نتیجه ای کارآمد به ساده ترین روش و اهدف اصلی مجموعه پارس پشتیبان ، سهولت انجام تعمیرات است ، و رسیدن به نتیجه ای کارآمد به ساده ترین روش و از آسان ترین مسیر می باشد . زیرا اکثر متقاضیان تعمیرات، خاطره ای ناخوشایند از دریافت خدمات لوازم خانگی دارند که به علت دریافت هزینه های کلان و غیر منصفانه و یا عدم کیفیت تعمیرات انجام شده توسط تکنسین های نامجرب می باشد و این رویداد باعث ایجاد فضای ناامن و عدم اعتماد مردم در حوزه تعمیرات شده است.

درک عمیق از حقوق مشتریان

بعد از سالیان دراز کسب تجربه در ارتباط با مشتریان آموخته‌ایم که رعایت حال مشتری و انصاف، به کار ما برکت می‌دهد و حال دل خودمان را هم خوب می‌کند. بنابراین در مواقعی که وسیله‌ی مورد نظر مشکل خاصی ندارد و عدم کارکرد آن ناشی از ناآگاهی مشتری به مسائل جزئی باشد، هزینه‌ای از مشتری دریافت نخواهد شد و فقط هزینه ایاب‌وذهاب اخذ می‌شود.

تعمیرکار لوازم خانگی

رفتار شفاف در تعویض قطعات و استفاده از قطعات اورجینال

ما می‌دانیم که مشتریان در مورد تعویض قطعات اصلی وسیله‌ یا دستگاه خود حساس هستند و نگران جایگزینی قطعه‌ی غیراصل با قطعه‌ی اصلی دستگاه می‌باشند که متأسفانه توسط برخی از تعمیرکاران بی‌انصاف با سوء‌استفاده از ناآگاهی مشتریان، انجام می‌شود. بنابراین یک اصل مهم برای تعمیرکاران ما استفاده از قطعات اورجینال و رفتار شفاف در تعویض قطعات اصل است.

نظارت مستمر بر صلاحیت حرفه‌ای و اخلاقی تعمیرکاران

موضوع بسیار مهم دیگری که سرلوحه کار مدیران پارس پشتیبان است، بررسی، تأیید صلاحیت و نظارت بر کار تعمیرکاران است که باید از آزمون‌های سخت پارس‌پشتیبان عبور کنند. مهارت، تجربه‌ی بالا، دانش، انصاف، ادب و چشم‌پاکی از مهمترین ویژگی هایی است که در تعمیرکاران پارس پشتیبان باید وجود داشته باشد و هر گونه شکایت مشتریان در این مورد به شدت و قاطعیت رسیدگی می‌شود.

تعمیرکار لوازم خانگی
تعمیرکار لوازم خانگی

تضمینات ما

  • اعزام تعمیرکار در یک روز کاری در تهران
  • پشتیبانی و پاسخ به سؤالات مشتریان حتی بعد از دریافت خدمت
  • استفاده از قطعات اورجینال
  • رفتار شفاف در تعویض قطعات
  • نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در برندهای مختلف
  • ارائه‌ی تعمیرات تخصصی لوازم خانگی
  • ضمانت واقعی خدمات به دور از هر گونه شعار‌زدگی
  • گارانتی قطعات تعویضی
  • تأیید قیمت منصفانه