تعمیر یخچال بلومبرگ

آنچه در این مقاله میخوانید
  تعمیر یخچال بلومبرگ

  بلومبرگ به عنوان یک برند آلمانی سال‌هاست که یخچال‌های عالی و با کیفیتی را تولید می‌کند. با این حال در طی زمان، مشکلاتی برای همه‌ی یخچال‌ها به وجود می‌آید و یخچال بلومبرگ نیز از این قاعده مستثنا نیست. برای تعمیر یخچال بلومبرگ خود باید بتوانید به موقع مشکل را شناسایی کرده و به سرعت آن را برطرف کنید. هرچه زودتر اقدام کنید، هزینه تعمیر یخچال بلومبرگ شما و خسارات آن کمتر خواهد بود.

  در صورت بروز هر مشکل در یخچال بلومبرگ خود تنها کافی است با نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ در پارس پشتیبان تماس بگیرید. پارس پشتیبان با داشتن نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در تهران، تکنیسین‌های آموزش‌دیده و با تجربه‌ای که دارد می‌توانند مشکل تعمیر یخچال را به سرعت برطرف نمایند. ضمناً پارس‌پشتیبان آماده‌ی عقد قرارداد با مشتریان اداری و تعمیر لوازم این دسته از مشتریان هم هست.

  مشکلات رایج در یخچال‌های بلومبرگ 

  در این بخش با ما همراه باشید تا با مشکلات رایج در یخچال‌های بلومبرگ آشنا شوید:

  ۱- یخچال بلومبرگ شما کار نمی‌کند

  برای بررسی این مشکل ابتدا بررسی کنید که یخچال شما به درستی به برق وصل شده است یا خیر؟ دو شاخه را به درستی به پریز وارد کنید. همچنین بررسی کنید که آیا فیوز سوکتی که یخچال شما به آن وصل است سالم است یا خیر؟ در صورتی که این موارد را بررسی کردید اما همچنان یخچال بلومبرگ شما کار نمی‌کند و خاموش است، نیاز به بررسی تخصصی در این زمینه دارید.

  ۲- کمپرسور یخچال بلومبرگ کار نمی‌کند

  محافظ کمپرسور یخچال در هنگام قطع برق ناگهانی یا دوشاخه‌های برق خاموش می‌شود و بعد از اتصال مجدد برق، بلافاصله روشن نمی‌شود زیرا به مقداری زمان نیاز است تا فشار برد در سیستم خنک‌کننده یخچال متعادل گردد. یخچال بلومبرگ شما تقریباً ۶ دقیقه پس از وصل شدن برق، شروع به کار می‌کند.

  اگر یخچال شما در پایان این مدت راه‌اندازی نشود، باید با تعمیرکاران تماس بگیرید. ممکن است آسیب جدی به کمپرسور یخچال بلومبرگ شما وارد شده باشد که در صورت اقدام به موقع برای تعمیر، از خسارات بیشتر به یخچال شما جلوگیری خواهد شد.

  نمایندگی تعمیر یخچال بلومبرگ

  ۳- دمای فریزر بسیار پایین است در حالی که دمای یخچال بلومبرگ مناسب است

  اگر دمای فریزر بلومبرگ شما روی دمای بسیار پایین تنظیم می‌شود ابتدا دمای فریزر را در درجه گرم‌تر تنظیم کرده و سپس بررسی کنید. اگر همچنان مشکل سر جای خود باقی بود حتماً برای عیب‌یابی، تشخیص درست و تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ خود از یک متخصص حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید.

  ۴- غذاهایی که در کشوهای یخچال بلومبرگ نگهداری می‌کنید در حال یخ زدن هستند

  در صورتی که غذاهایی که در کشوهای یخچال بلومبرگ نگهداری می‌کنید در حال یخ زدن هستند، به این معنی است که دمای یخچال روی دمای بسیار پایین تنظیم می‌شود. ابتدا دمای یخچال را روی درجه گرم‌تر تنظیم کنید و بررسی کنید. اگر این مشکل همچنان ادامه داشت بهتر است با نمایندگی خدمات یخچال بلومبرگ در پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ در تهران

  ۵- صدایی شبیه به صدای ثانیه‌های ساعت آنالوگ از یخچال بلومبرگ شنیده می‌شود

  اگر صدایی مانند صدای ثانیه‌های ساعت آنالوگ از یخچال بلومبرگ شما به گوش می‌رسد ممکن است ایراد از شیر برقی یخچال باشد. طراحی و وجود شیر برقی، برای اطمینان از عبور مایع خنک‌کننده از محفظه است که می‌تواند دمای خنک‌کننده یا انجماد را تنظیم کند. بنابراین بسیار مهم است که به سرعت برای رفع این مشکل اقدام کنید.

  ۶- مشکلات آبریز در یخچال بلومبرگ

  متأسفانه ممکن است با مشکلاتی در آبریز یخچال بلومبرگ خود مواجه شوید. به طور کلی مشکل آبریز در یخچال بلومبرگ ممکن است ناشی از مشکلات در شلنگ ورودی آب، چرخه اتوماتیک آب، شیر برقی آب و غیره باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در آبریز یخچال بلومبرگ بهتر است از یک متخصص کمک بخواهید.

  ۷- خرابی برد یخچال بلومبرگ

  این مشکل معمولاً به ندرت اتفاق می‌افتد و در صورت به وقوع پیوستن، توسط مشتریان محترم قابل تشخیص نیست و برای تعمیر آن هم حتماً باید به تکنسین حرفه‌ای مراجعه کرد. متأسفانه برخی از افراد نا آگاه بعد از آموزش تعمیر برد یخچال بلومبرگ به طور ناقص، اقدام به تعمیر برد این یخچال می‌کنند که به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

  تعمیر قطعات یخچال بلومبرگ

  تعمیر قطعات یخچال بلومبرگ

  بلومبرگ یخچال‌های خود را با طراحی قطعات پیشرفته و هدفمند در هماهنگی با سبک زندگی شهری ارائه می‌دهد. این برند طیف کاملی از لوازم خانگی از جمله مدل‌های مختلف یخچال فریز را به مشتریان خود در سراسر جهان ارائه می‌دهد. پارس پشتیبان مفتخر است که با داشتن نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ در تهران به تعمیر یا تعویض قطعات یخچال بلومبرگ شما با هزینه معقول بپردازد.

  سرویس یخچال بلومبرگ به طور سالانه یا هر دو سال یکبار، یکی از خدماتی است که در پارس‌پشتیبان به مشتریان محترم اداری یا خانگی داده می‌شود. به کمک این خدمات ساده، هیچ گاه کار به تعویض یا تعمیر اساسی قطعات اصلی نخواهد رسید.

  هزینه تعمیرات یخچال بلومبرگ

  هزینه تعمیرات یخچال بلومبرگ، بستگی به مشکلی دارد که یخچال شما با آن مواجه شده است. در واقع متناسب با مشکل، تعمیر و یا تعویض قطعات، هزینه‌های تعمیر یخچال بلومبرگ شما مشخص می‌شود. طبق پروتکل پارس پشتیبان هیچ تکنیسینی حق ندارد بدون دلیل اقدام به تعویض قطعات نماید و اولویت ما تعمیر قطعات اصلی یخچال است. برای اطلاع درست و کامل از هزینه تعمیرات یخچال بلومبرگ تنها کافی است با مشاوران پارس پشتیبان تماس بگیرید تا به صورت شفاف از هزینه‌ها اطلاع یابید.

  تعمیر قطعات یخچال بلومبرگ

  نحوه برقراری ارتباط با پارس پشتیبان 

  تکنیسین‌های پارس‌پشتیبان دارای تجربه بسیار زیادی در تعمیر یخچال بلومبرگ در تهران هستند و آزمون‌های سخت پارس‌پشتیبان را با موفقیت سپری کرده‌اند. برای برقراری ارتباط با پارس پشتیبان می‌توانید از دو طریق زیر اقدام کنید:

  • روش اول: تماس با یکی از شماره تلفن‌های پارس پشتیبان و درخواست پشتیبانی یا مشاوره از طریق صفحه تماس با ما.
  • روش دوم: درخواست حضور کارشناس در محل با استفاده از پر کردن فرم مخصوص تعمیر لوازم خانگی .  بعد از پر کردن این فرم، کارشناسان پارس پشتیبان بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.
  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر
  بنان
  1401/08/24 15:54

  تعمیر یخچال بلومبرگ رو در محل انجام میدید؟

  SuperUser Account
  1401/08/24 17:36
  پاسخ به:بنان

  عرض ادب و احترام

  بله گروه پارس پشتیبان خدمات تعمیر یخچال بلومبرگ در محل را نیز انجام می دهد.
  جهت درخواست اعزام تکنسین مربوطه با این شماره تماس بگیرید:
  0216680233

  مقالات مرتبط