تعمیر یخچال هیمالیا

آنچه در این مقاله میخوانید
   تعمیر یخچال هیمالیا

  آیا با مشکلاتی در یخچال هیمالیا خود مواجه شده‌اید و در رابطه با تعمیر یخچال هیمالیا در منزل سؤالاتی در ذهن دارید؟ هیمالیا به عنوان یک برند ایرانی معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی، سال‌هاست که یخچال تولید می‌کند. خیلی از افراد در هنگام استفاده از یخچال‌های هیمالیا به مشکلاتی برخورد می‌کنند. هر چقدر برای تعمیر یخچال خود زودتر اقدام کنید، هزینه تعمیر و خسارات وارد بر آن کمتر خواهد بود.

  پارس‌پشتیبان با دارا بودن تکنیسین‌های خاص این یخچال، نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در تهران را کسب کرده است و می‌تواند خیال شما را از هر جهت راحت نماید. در این مقاله با ما باشید تا در مورد تعمیر یخچال هیمالیا بیشتر بدانیم.

  مشکلات رایج در یخچال‌های هیمالیا 

  سرویس یخچال هیمالیا به صورت مداوم، بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد مشکلات اساسی در یخچال است. برای تعمیر یخچال هیمالیای خود بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید. با این حال داشتن اطلاعات اولیه می‌تواند شما را در جهت سهولت بیشتر در حل مشکل کمک کند. در ادامه مشکلات رایج در یخچال‌های هیمالیا را بیان می‌کنیم:

  نمایندگی یخچال هیمالیا در تهران

  1- نشتی آب در یخچال هیمالیا

  ممکن است در یخچال هیمالیای خود با نشتی آب رو به رو شوید که اصلاً نشانه خوبی نیست. دو دلیل عمده‌‌ی این اتفاق عبارت است از:

  گرفتگی لوله تخلیه آب برفک زدایی

  این مسأله شایع‌ترین دلیل نشتی یخچال همیالیا است. اساساً اتفاقی که می‌افتد این است که زباله‌ها و تکه‌های غذای نامطلوب در شیلنگ تخلیه گیر می‌کنند که منجر به گرفتگی می‌شود. با گذشت زمان، یخ شروع به جمع شدن می‌کند و در نهایت با یک گودال آب بزرگ رو‌به‌رو می‌شوید.

  منبع آب مسدود یا یخ زده

  گرفتگی یا یخ زدگی منبع آب نیز می‌تواند دلیل نشتی یخچال باشد. باز هم، این یک مشکل بسیار رایج یخچال هیمالیا است و شما کنترل زیادی روی آن از نظر پیشگیری ندارید.

  2- یخچال هیمالیا خنک نمی‌شود

  اگر متوجه شدید که یخچال هیمالیا شما به اندازه کافی خنک به نظر نمی‌رسد و غذای شما فاسد می‌شود، دلایل مختلفی ممکن است برای آن وجود داشته باشد:

  کمبود منبع تغذیه

  ممکن است سیم منبع تغذیه یخچال دچار مشکلانی شده باشد و نتیجه نهایی این است که مواد غذایی داخل یخچال گرم می‌شوند.

  تغییر تنظیم دما

  تغییر تنظیم دمای یخچال یا مشکل در کارکرد ترموستات می‌تواند یکی دیگر از دلایل خنک نشدن یخچال باشد. برای رفع این مشکل، تعمیر یا تعویض ترموستات می‌توانید از تعمیرکاران پارس پشتیبان کمک بگیرید.

  فن کندانسور مسدود شده است

  اگر یخچال هیمالیا شما با فن کندانسور کار می‌کند، این احتمال وجود دارد که چیزی مانند گرد و غبار، مواد نامطلوب، موی حیوانات خانگی و غیره آن را مسدود کرده باشد. چنین مشکلی، هم بر یخچال و هم بر فریزر تأثیر می‌گذارد.

  نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا در تهران

  3- فریزر هیمالیا شما خنک نمی‌شود

  در این مواقع ممکن است مشکل از یکی از موارد زیر باشد:

  مشکلات سیستم برفک زدایی

  هدف از سیستم برفک زدایی خودکار این است که هر ۸ ساعت یک‌بار کویل های اواپراتور را یخ‌زدایی کند و مسیرهای هوای اواپراتور را باز نگه دارد. هنگامی که این قسمت می‌شکند، یخ در اطراف اواپراتور و دیواره‌ی قسمت پشتی فریزر شروع به تشکیل می‌کند و در نتیجه فریزر به درستی خنک نمی‌شود. در این‌گونه موارد نیاز به تعمیر یا تعویض سیستم یخ‌زدایی خواهید داشت.

  سنسور دمای خراب

  یک سنسور دما که ترموفیوز نیز نامیده می‌شود، برای تشخیص دمای هوای داخل یخچال هیمالیا استفاده می‌شود. اگر این قسمت معیوب شود، دستگاه شما در حفظ دمای مناسب در یخچال و فریزر، خنک شدن یکنواخت داخل یخچال و یخ‌زدایی با مشکل مواجه می‌شود.

  فن اواپراتور کار نمی‌کند

  اگر از یخچال هیمالیای خود صدای جیر جیر عجیبی می‌شنوید شما با یک فن اواپراتور مسدود یا شکسته سروکار دارید که باید توسط یک متخصص، تعویض و یا تعمیر شود.

  4- تجمع یخ روی غذا در یخچال هیمالیا

  هیچ چیز مثل این نیست که نیمی از غذایتان را در یخچال به صورت یخ زده و منجمد بیابید. تنها دلیل این مسأله می‌تواند وجود ترموستات معیوب در یخچال هیمالیا باشد. ترموستات کنترل دما، کمپرسور و موتور فن اواپراتور دستگاه را کنترل می‌کند. هنگامی که المنت به درستی کار نمی‌کند، یخچال بیش از حد مورد نیاز کار می‌کند که منجر به یک قفسه یخ‌زده از غذاها می‌شود.

  تعمیر یخچال هیمالیا در منزل

  5- یخ ساز یخچال هیمالیا کار نمی‌کند

  تجربه مشکلات با یخ‌ساز یخچال هیمالیا آزاردهنده است به خصوص زمانی که می‌خواهید حال خود را با یک نوشیدنی خنک در یک روز گرم تابستان، خوب کنید. در ادامه ‌سه دلیل از محتمل‌ترین دلایل معیوب شدن یخ‌ساز آورده شده است:

  خط آب مسدود شده

  این نوع انسداد بیشتر توسط یخ چسبیده ایجاد می‌شود. دلیل دیگر می‌تواند پیچ ‌خوردگی خط آب باشد. با این وجود، هر دو مشکل به راحتی توسط متخصصین حل می‌شوند.

  بازوی خاموش‌کننده در موقعیت بدی قرارگرفته است

  اگر یخچال هیمالیای شما دارای بازوی خاموش‌کننده باشد که کار آن جلوگیری از سرریز شدن سطل یخ می‌باشد؛ در صورتی که این قسمت در حالت خاموش گیر‌کند، یخ ساز از کار می‌افتد.

  سنسور سطل یخ خاموش

  یخچال‌های مدرن هیمالیا سنسور خاصی دارند که سطل یخ را تشخیص می‌دهد. با گذشت زمان، یخ می‌تواند بین سطل و دیوار دستگاه جمع شود و سطل را از جای خود خارج کند و این سنسور را از کار بیندازد.

  نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

  6- صداهای بلندی از یخچال هیمالیا شنیده می‌شود

  یک یخچال پر سر و صدا واقعاً مورد اذیت‌کننده‌ای در آشپزخانه است. نه ‌تنها باید دائماً به صدای وزوز آزاردهنده آن گوش دهید، بلکه در پایان ماه هم قبض برق گران‌تری نیز دریافت خواهید کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، دو دلیل برای این مسئله وجود دارد:

  کویل های کندانسور کثیف

  با گذشت زمان، ذرات گرد و غبار و کثیفی شروع به جمع شدن در داخل کویل های کندانسور یخچال می‌کنند و آن را مجبور می‌کنند تا برای حفظ دمای خاص بیشتر کار کند. کویل‌های کندانسور کثیف همچنین می‌توانند منجر به خرابی فریزر شوند.

  تنظیم دمای پایین

  اگر یخچال را روی دمای کمتری تنظیم کنید، دستگاه دوباره سخت‌تر کار می‌کند که منجر به سر و صدای زیاد، قبض بالاتر، یخ زدن و فاسد شدن مواد غذایی می‌شود. البته نباید نگران باشید پارس‌پشتیبان با دارا بودن نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا می‌تواند به راحتی این مشکلات را حل کند.

  هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا

  هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا بستگی به مشکلی دارد که یخچال با آن مواجه شده است. در واقع متناسب با مشکل، میزان تعمیر و یا تعویض قطعات، هزینه‌های تعمیر یخچال هیمالیا مشخص می‌شود. برای اطلاع درست و کامل از هزینه تعمیرات یخچال هیمالیا تنها کافی است با مشاوران پارس پشتیبان تماس بگیرید تا به صورت شفاف از هزینه‌ها اطلاع یابید.

  سرویس یخچال هیمالیا

  نحوه برقراری ارتباط با پارس‌پشتیبان

  تکنیسین‌های پارس‌پشتیبان دارای تجربه بسیار زیادی در تعمیر و نمایندگی یخچال هیمالیا در تهران هستند و آزمون‌های سخت پارس‌پشتیبان را با موفقیت سپری کرده‌اند. برای برقراری ارتباط با پارس پشتیبان می‌توانید از دو طریق زیر اقدام کنید:

  • روش اول: تماس با یکی از شماره تلفن‌های پارس پشتیبان و درخواست پشتیبانی یا مشاوره در صفحه  تماس با ما.
  • روش دوم: درخواست حضور کارشناس در محل با استفاده از پر کردن فرم مخصوص تعمیر لوازم خانگی (روی این لینک کلیک کنید). بعد از پر کردن این فرم، کارشناسان پارس‌پشتیبان بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.
  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر
  وحید رامینی
  1401/09/01 11:10

  سلام و عرض ادب فن یخچال فریزر ما سوخته موجود دارید فنشو

  SuperUser Account
  1401/09/06 15:33
  پاسخ به:وحید رامینی

  با سلام لطفا فرم درخواست را پر کنید تا در اسرع وقت تکنسین مراجعه کند یا عکس آن را به واتس اپ ارسال کنید.

  SuperUser Account
  1401/09/06 15:32
  پاسخ به:وحید رامینی

  با سلام لطفا فرم درخواست را پر کنید تا در اسرع وقت تکنسین مراجعه کند یا عکس آن را به واتس اپ ارسال کنید.

  SuperUser Account
  1401/09/06 15:32
  پاسخ به:وحید رامینی

  با سلام لطفا فرم درخواست را پر کنید تا در اسرع وقت تکنسین مراجعه کند یا عکس آن را به واتس اپ ارسال کنید.

  SuperUser Account
  1401/09/06 15:32
  پاسخ به:وحید رامینی

  با سلام لطفا فرم درخواست را پر کنید تا در اسرع وقت تکنسین مراجعه کند یا عکس آن را به واتس اپ ارسال کنید.

  مقالات مرتبط