تعمیر ماشین ظرفشویی

با بهره‌گیری از خدمات همه جانبه «پارس‌پشتیبان» در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، خاطر خود را از تمامی دغدغه‌های تعمیر انواع ظرفشویی با هر برندی راحت کنید. تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل شما بدون هزینه‌ی اضافی و تعویض قطعات، از اولویت‌های بسیار مهم پارس پشتیبان است. تکنیسین‌های ما حداکثر تلاش خود را در جهت عدم تعویض قطعات اصلی موجود در ماشین ظرفشویی خواهند کرد تا بی‌جهت هزینه‌ای به مشتری تحمیل نشود. همه‌ی تکنیسین‌های پارس‌پشتیبان موظف به رعایت انصاف و اجرای دقیق پروتکل خاص «پارس‌پشتیبان» هستند. ما هیچ‌گاه هزینه‌ی کاری را که انجام نشده است، از مشتری نخواهیم گرفت. هرگونه شکایت از تکنیسین‌ها را هم می‌توانید برای رسیدگی، با کارشناسان ما در میان بگذارید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی از همه برندهای خارجی و ایرانی مانند آاگ، اسنوا، ارج، بوش، جنرال الکتریک، دوو، آدمیرال، سامسونگ، ال‌جی، بکو، کنوود، زیمنس، ویرپول، باکنشت، وستینگهاوس، هیتاچی، بلومبرگ، کنمور، ماژیک شف، ناسیونال، هایسنس، وست پوینت، میتسوبیشی و همه ظرفشویی‌های ایرانی افتخار ماست.

نحوه ارتباط و اعزام سریع تعمیرکار در پارس‌پشتیبان

1. در ابتدا برای تماس با کارشناسان پارس‌پشتیبان و بیان مشکل ماشین ظرفشویی خود می‌توانید با یکی از شماره تلفن‌های ۶۶۸۰۴۰۶۴-۰۲۱، ۶۶۸۰۷۲۴۰-۰۲۱، ۶۶۸۱۲۳۳۳-۰۲۱ تماس بگیرید و اطلاعات اولیه لازم را به کارشناسان ما منتقل کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پر کردن فرم مخصوص تعمیر ماشین ظرفشویی اطلاعات لازم را به کارشناسان ما منتقل کنید. بعد از پر کردن این فرم، کارشناسان پارس‌پشتیبان بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.

2. در کمتر از یک ساعت نام تکنیسین مربوطه جهت تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل به مشتری اعلام خواهد شد و ایشان به محل مورد نظر اعزام می‌شوند.

3. تعمیرکار ظرفشویی موظف به رعایت پروتکل خاص پارس‌پشتیبان برای رعایت حقوق مشتری است.

4. در حین فعالیت تعمیرکار و یا بعد از ترک محل توسط او، در صورت وجود هرگونه شکایت تنها کافی است با کارشناسان پارس‌پشتیبان تماس بگیرید تا به شکایات شما رسیدگی شود.

5. بعد از اتمام کار تعمیر ماشین ظرفشویی، فاکتور رسمی برای تعمیر دستگاه و قطعات تعویضی توسط تعمیرکار برای شما صادر خواهد شد.

برخی از برندهای ماشین ظرفشویی که توسط تعمیرکاران پارس پشتیبان تعمیر شده اند

تعمیر ظرفشویی بوش
تعمیر ظرفشویی کندی

تعمیر ظرفشویی

ویژگی تعمیرکار ظرفشویی پارس‌پشتیبان

یافتن یک تعمیرکار یا تکنسین با تجربه برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کار ساده‌ای نیست. تعمیرکاران پارس‌پشتیبان دارای سابقه‌ی کار بالا در این زمینه هستند و آزمون‌های ارزیابی کارشناسان فنی پارس‌پشتیبان را با موفقیت سپری کرده‌اند. البته لازم به ذکر است که پارس‌پشتیبان جهت نظارت دقیق بر تعمیرکاران خود و افزایش رضایت‌مندی مشتریان، پروتکل خاصی را برای آنها در نظر گرفته و به شدت بر رعایت آن توسط تعمیرکاران نظارت دارد و شکایات مشتریان را به سرعت پیگیری می‌کند. مهمترین موارد این پروتکل به شرح زیر است:

  • تکنیسین‌های پارس‌پشتیبان موظف هستند که قطعه اصلی ماشین ظرفشویی را تا حد ممکن حفظ نمایند و فقط در صورت نیاز واقعی به تعویض قطعه مورد نظر و یا در صورت درخواست مشتری برای افزایش عمر دستگاه، اقدام به تعویض قطعات ظرفشویی نمایند.
  • در صورتی که مشکل ماشین ظرفشویی مسأله جدی و پیچیده‌ای نباشد و برای رفع آن کار زیادی روی ماشین ظرفشویی صورت نگیرد، به تشخیص تکنسین هزینه خاصی برای تعمیر ظرفشویی از مشتری دریافت نخواهد شد و فقط هزینه مصوب پارس‌پشتیبان برای ایاب و ذهاب از مشتریان عزیز اخذ می‌شود.
  • در صورت نیاز به تعویض قطعه، بین دو برند با کیفیت قطعه‌ی یکسان، از برند با قیمت پایین‌تر استفاده خواهد شد.
  • حفظ امنیت روانی مشتریان و به خصوص چشم‌پاکی و حفظ شأن بانوانی که سفارش ارائه‌ی خدمات به پارس‌پشتیبان می‌دهند، از وظایف قطعی تکنیسین‌های ماست.
  • ارائه فاکتور رسمی به مشتری و توضیح شفاف و دقیق در مورد مشکلات ماشین ظرفشویی، وظیفه تکنیسین است.
  • خدمات تکنیسین توسط پارس‌پشتیبان تضمین می‌شود و در صورت هرگونه ایراد مجدد در ماشین ظرفشویی، تکنیسین موظف است بلافاصله مشکل را حل نماید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی

مواردی که نشان می‌دهد ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعمیر دارد

به طور کلی، چند علامت هشداردهنده وجود دارد که نشان می‌دهد ماشین ظرشویی نیاز به تعمیر دارد. در ادامه به بیان برخی از مهمترین موارد می‌پردازیم:

1.آب به داخل ماشین ظرفشویی پمپ نمی‌شود

ماشین‌های ظرفشویی دارای حسگرها و پمپ‌های آب هستند که از آن‌ها استفاده می‌کنند تا به رایانه داخلی خود اطلاع دهند که چه زمانی آب را به داخل پمپ کرده و آن را خارج کند. اگر این سنسور کثیف شود، گیر کند یا بشکند، باید تعمیر شود. همچنین اگر پمپ از کار افتاده باشد، باید تعویض شود. دقت کنید که هرگز ماشین ظرفشویی که آب را پمپاژ نمی‌کند روشن نکنید. با این کار می‌توانید باعث داغ شدن بیش از حد دستگاه و از کار افتادن کامل آن شوید.

2.آب از ماشین ظرفشویی پمپ نمی‌شود

دلیل این مشکل می‌تواند از خرابی پمپ تخلیه، گرفتگی پمپ تخلیه یا خرابی سنسوری باشد که در بالا به آن اشاره کردیم. می‌توانید بررسی کنید که آیا مواد غذایی و سایر ذرات مانع از تخلیه در کف ماشین ظرفشویی شده‌اند یا خیر؟ اگر نه، وقت آن است که که با یک تعمیرکار تخصصی ماشین ظرفشویی مشورت کنید.

3.ظرف‌ها به صورت کثیف بیرون می‌آیند

اگر ظروف شما تمیز شسته نمی‌شوند، ممکن است چندین مشکل متفاوت وجود داشته باشد. صابون‌های ماشین ظرفشویی مدرن نیازی به آبکشی ظروف ندارند. اگر ظروف را آبکشی می‌کنید، صابون به اندازه کافی مؤثر نیست، بنابراین ذرات غذا ممکن است باقی بماند. دلیل دیگر این است که صفحه‌های تخلیه شروع به مسدود شدن کرده و ذرات غذا پس از آخرین چرخه شستشو در قسمت پایین دستگاه باقی می‌مانند. اینها در چرخه‌ی بعدی توسط آب دمیده می‌شوند و درنهایت به ظروف می‌چسبند. در صورت مواجهه با این مشکلات بهتر است به سراغ تعمیرکار ظرفشویی بروید.

4.آب از زیر در ماشین ظرفشویی نشت می‌کند

اگر آب در طول دوره‌های شستشو به بیرون نشت کند، می‌تواند نشان‌دهنده‌ی نیاز به تعویض درزگیر باشد. درزگیرها به مرور زمان فرسوده می‌شوند و وقتی در را می‌بندید دیگر کاملاً آب‌بندی نمی‌شوند. نکته دیگری که باید قبل از تماس با تعمیرکار بررسی کنید این است که آیا ظروف به در فشار می‌آورند یا خیر؟ اگر کوچکترین فشاری به در وارد ‌شود می‌تواند موجب باز ماندن آن شود تا آب به کف آشپزخانه برسد. اما اگر با بررسی این موارد باز هم مشکل نشت آب سر جایش باقی است حتماً از تعمیرکار ظرفشویی برای حل این مشکل کمک بگیرید.

5.ظروف بعد از چرخه شستشو داغ نمی‌شوند

آب داخل ماشین ظرفشویی در طول چرخه‌های شستشو و آبکشی گرم می‌شود. اگر ظروف شما در پایان چرخه گرم نمی‌شوند، این اغلب نشان‌دهنده وجود مشکل در سیم پیچ گرمایش در پایین دستگاه است. در صورت بروز این مشکل، نیاز به تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی دارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

نکات طلایی نگهداری از ماشین ظرفشویی

نحوه نگهداری شما از ماشین ظرفشویی‌ در کاهش نیاز این دستگاه به تعمیرات، تأثیر می‌گذارد. بنابراین خوب است که با نکات نگهداری از ظرفشویی آشنا شوید. این نکات طلایی عبارتند از:

فیلتر ماشین ظرفشویی را پاکیزه نگه دارید

اگر ماشین ظرفشویی شما فیلتر دارد، آن را بردارید و مواد غذایی یا آثار داخل آن را پاک کنید.

سرویس ماشین ظرفشویی

درب و لاستیک یا نوار دور درب و اطراف آن را تمیز کنید

ماشین ظرفشویی دارای لاستیک یا نوار دور درب در اطراف لبه‌ی در است تا از نشتی دستگاه در حین کار جلوگیری کند. سعی کنید به طور مرتب درزگیرهای لاستیکی و درب را با یک پارچه مرطوب پاک کنید تا از ایجاد خاک و کثیفی جلوگیری شود.

بازوی اسپری ماشین ظرفشویی را نظافت نمایید

بازوی اسپری را با یک حوله مرطوب پاک کنید. توصیه می‌کنیم هر شش ماه یک ‌بار بازوی اسپری را برای رفع انسداد با خلال دندان بردارید. برای دستورالعمل‌های دقیق در مورد نحوه برداشتن و تمیز کردن بازوی اسپری ماشین ظرفشویی خود به دفترچه راهنمای دستگاه خود مراجعه کنید.

ماشین ظرفشویی را مرتب در حال اجرا نگه دارید

روشن کردن ماشین ظرفشویی حداقل یک‌بار در هفته باعث می‌شود آب‌بندی موتور به درستی کار کند. به یاد داشته باشید، حتی بارهای کوچک نیز می‌تواند در مصرف آب در ماشین ظرفشویی شما صرفه‌جویی کند.

تعمیرات تخصصی ظرفشویی

سرویس ماشین ظرفشویی را هر ۶ ماه یا یکسال در برنامه خود داشته باشید

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در منزل

یکی از اولویت های مهم پارس پشتیبان تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در منزل شماست. کار جابه جایی ماشین ظرفشویی برای تعمیر، امر سخت و دشواری است و علاوه بر زحمت زیاد هزینه بیشتری را نیز به همراه خواهد داشت. همچنین هنگام جابجایی ماشین ظرفشویی ممکن است آسیب جدی به دستگاه وارد شود، آسیب‌هایی که گاهی جبران‌ناپذیر هستند. خبر خوب این است که برای تعمیرات ماشین ظرفشویی خود نیازی به جابه‌جایی آن نخواهید داشت. پارس‌پشتیبان با داشتن تعمیرکاران حرفه‌ای و مجرب در زمینه تعمیر انواع ظرفشویی هر لحظه آماده ارائه خدمات تعمیرات تخصصی ظرفشویی در منزل می‌باشد.

سرویس ماشین ظرفشویی

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بستگی به مشکلی دارد که ظرفشویی شما با آن مواجه شده است. در واقع متناسب با میزان تعمیر و یا هزینه‌ی تعویض قطعات، هزینه‌ تعمیرات ظرفشویی شما در انتهای کار مشخص می‌شود. در پارس‌پشتیبان هیچ مبلغی بدون دلیل از مشتری اخذ نخواهد شد. برای اطلاع درست و کامل از هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی تنها کافی است با مشاوران پارس‌پشتیبان تماس بگیرید تا به صورت شفاف از هزینه‌ها اطلاع حاصل کنید.

دیدگاه‌ها
نام
ایمیل
نظر

نمایندگی تعمیرات لوازم خانه و صنعتی

در تهران

آخرین پرسش‌ها

امین محمدی پرسیده:

با عرض سلام و احترام. آیا میشه ماشین ظرفشویی رو کلاً به آب گرم متصل کرد و از آب سرد استفاده نکنیم؟ ظرفشویی بنده بوش هست از سری ۶.

پشتیبانی پارس پشتیبان:

 با سلام خدمت شما کاربر گرامی، بله برای صرفه‌جویی در انرژی می‌‌توان این کار را انجام داد. ولی به طور کلی، قطعه‌ای به نام المنت این وظیفه را در ظرفشویی به عهده دارد که آب را گرم کند و این کار به صورت خودکار در ماشین ظرفشویی شما انجام می‌شود.

 

امین محمدی پرسیده:

 سلام. بدبختانه از همان روز اولی که ماشین ظرفشویی ال جی را خریدیم چراغ نمک آن روشنه و خاموش نمیشه. چند بار هم نمک ریختم ولی حل نشد. چه کنم؟

پشتیبانی پارس پشتیبان:

 با سلام خدمت شما کاربر گرامی. شما باید حدود ۱۵۰۰ گرم نمک داخل دستگاه بریزید. اگر بعد از این کار، باز هم چراغ نمک خاموش نشد به این معناست که سنسور نمک خراب است و نیاز به تعمیر آن دارید.

 

امین محمدی پرسیده:

اگر بیش از یک ماه از ماشین ظرفشویی موریس استفاده نکنیم و خراب شود، چه باید کرد؟

پشتیبانی پارس پشتیبان:

 با سلام خدمت شما کاربر گرامی. ماشین ظرفشویی در صورتی که مدت زیادی کار نکند، جرم میگیرد و به همین دلیل دچار مشکل می‌شود. بنابراین بهتر است در ابتدا ماشین خود را جرم گیری کنید و بعد از آن استفاده کنید.

 

در اینستاگرام پارس پشتیبان را دنبال کنید!

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در پارس‌پشتیبان چگونه تعیین می‌شود؟
شما می‌توانید در هنگام تماس با بخش پشتیبانی با شرح دقیق مشکلات ماشین خود، هزینه‌ی تقریبی را از کارشناسان پارس‌پشتیبان جویا شوید و بعد از آن در صورت رضایت، اقدام به درخواست حضور تکنیسین در محل نمایید.
آیا برای تعمیر ماشین ظرفشویی به برندهای خاصی محدود هستید؟
خیر. شما می‌توانید به کمک پارس‌پشتیبان انواع برندهای موجود در بازار را تعمیر کنید.
آیا مدارکی مبنی بر اصل بون قطعات تعویضی در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی ارائه می‌دهید؟
بله. در صورت درخواست مشتریان، این کار انجام می‌شود.
اگر ماشین من مشکل خاصی نداشته باشد تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر هزینه خواهد داشت؟
در این مواقع، تکنیسین‌های پارس پشتیبان موظف هستند که فقط مبلغی برای ایاب‌وذهاب دریافت نمایند.
تکنیسین‌های پارس‌پشتیبان برای ایاب‌وذهاب جهت تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر دریافت می‌کنند؟
این مبلغ متناسب با قیمت روز تعیین خواهد شد.
در صورت عدم رضایت از تکنیسین تعمیر ماشین ظرفشویی، چگونه به مشکل بنده رسیدگی می‌کنید؟
برای طرح شکایت خود می‌توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا به سرعت به مشکل رسیدگی شود.