تعمیر ظرفشویی بوش

آنچه در این مقاله میخوانید
  تعمیر ظرفشویی بوش

  آیا در ماشین ظرفشویی بوش خود با مشکلاتی مواجه شدید که شما را به دردسر انداخته و نمی‌دانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش باید چه کنید؟ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا هر آنچه که باید درباره تعمیر ظرفشویی بوش بدانید به شما بگوییم.

  برند بوش یکی از برندهای معروف و شناخته شده در رابطه با عرضه ماشین‌های ظرفشویی هستند. ماشین‌های ظرفشویی بوش دارای بسیاری از ویژگی‌های فوق العاده هستند که به شما در صرفه‌جویی وقت و هزینه کمک می‌کند.

  ماشین‌های ظرفشویی بوش بهتر از هر برند دیگری که در بازار وجود دارد ظروف را تمیز کرده و از بقیه نیز بی‌صداتر کار می‌کند. این ماشین‌های ظرفشویی برخی از جادارترین و همه‌کاره ترین قفسه‌ها را دارند. به طور کلی بوش یکی از معتبرترین برندهای ماشین ظرفشویی است که عموماً برای تولید محصولات قابل اعتماد و بادوام شناخته می‌شود. اما با تمام این‌ها طی گذشت زمان ممکن است حتی با دوام‌ترین ظرفشویی‌ها از جمله ماشین‌های ظرفشویی بوش نیز دچار مشکلاتی شوند. در این مقاله، قصد داریم در مورد برخی از رایج‌ترین مشکلات ظرفشویی بوش و این‌که چگونه باید آنها را برطرف کنید صحبت کنیم.

  برای تعمیر ظرفشویی بوش خود باید بتوانید هرچه زودتر اقدام کنید تا هزینه تعمیر و خسارات وارده بر آن را به حداقل برسانید. در صورت بروز هر مشکل در ظرفشویی بوش خود تنها کافی است با نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در پارس پشتیبان تماس بگیرید. تکنسین‌های پارس پشتیبان در کمترین زمان، با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به تعمیر ظرفشویی بوش در تهران می‌پردازند. تا انتهای این مطلب با پارس پشتیبان همراه باشید تا هر آنچه که باید درباره تعمیر ظرفشویی بوش بدانید به شما بگوییم.

  نمایندگی تعمیرات بوش در تهران

  پارس پشتیبان مفتخر به داشتن نمایندگی تعمیرات بوش در تهران است که در صورت مواجهه با هرگونه مشکل در ماشین ظرفشویی بوش در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به تعمیر ماشین ظرفشویی شما می‌پردازد.

  سپردن تعمیر ماشین ظرفشویی به نمایندگی تعمیرات آن بهترین راه حل هنگام مواجه شدن با مشکلات در لوازم خانگی است. مجموعه متخصصین پارس پشتیبان به صورت تضمینی به تعمیر ظرفشویی بوش شما در تهران می‌پردازند. همچنین پارس پشتیبان خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در جنوب تهران را نیز ارائه می‌دهد. برای دریافت خدمات تعمیر از پارس پشتیبان تنها کافی است با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. برای برقراری ارتباط با مشاورین پارس پشتیبان می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  • روش اول: تماس با یکی از شماره تلفن‌های پارس پشتیبان و درخواست پشتیبانی یا مشاوره
  • روش دوم: درخواست حضور کارشناس در محل با استفاده از پر کردن فرم مخصوص تعمیر لوازم خانگی. بعد از پر کردن این فرم، کارشناسان پارس پشتیبان بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.

  بیشتر بخوانید: تعمیر ظرفشویی بلومبرگ

  مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی‌های بوش 

  اگر ماشین ظرفشویی بوش شما با مشکلاتی مواجه شده، لازم نیست نگران باشید. بوش به عنوان یکی از معتبرترین برندهای موجود در بازار، محصولات خود را به گونه‌ای طراحی کرده است که سال‌ها دوام بیاورند. اما با همه این‌ها ظرفشویی‌های بوش نیز ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند که نیاز به تعمیر پیدا کنند.

  در صورت بروز هرگونه مشکل برای تعمیر ظرفشویی بوش خود می‌توانید از کمک تعمیرکاران مجرب پارس پشتیبان بهره گیرید. در این بخش با ما همراه باشید تا با مشکلات رایج در ظرفشویی‌های بوش آشنا شوید و بتوانید به موقع برای تعمیر آن‌ها اقدام نمایید.

  تعمیر ظرفشویی بوش

  1. ماشین ظرفشویی بوش به طور تصادفی با آب پر می‌شود

  اولین مشکلی که بسیاری از افراد با ماشین ظرفشویی بوش خود دارند این است که به طور تصادفی با آب تمیز پر می‌شوند. اگر مشکل را برطرف نکنید، درنهایت آب زیادی را هدر خواهید داد و ممکن است آب روی زمین نشت کند و باعث ایجاد خطر شود. این مشکل ناشی از معیوب بودن شیر ورودی آب است.

  بیشتر بخوانید: تعمیر ظرفشویی موریس

  اتفاقی که می‌افتد این است که دریچه ورودی آب در زمانی که باید بسته نشده، باز می‌ماند و باعث می‌شود آب در ماشین ظرفشویی شما پر شود حتی زمانی که چرخه به پایان می‌رسد و ماشین ظرفشویی خاموش می‌شود. برای سرویس ظرفشویی بوش و رفع این مورد بهتر است با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید. اما در این بخش جهت اطلاع بیشتر شما، به نحوه بررسی و تعمیر شیر ورودی آب معیوب پرداخته شده است:

  • برق ماشین ظرفشویی خود را خاموش کنید.
  • منبع آب ماشین ظرفشویی خود را خاموش کنید.
  • شیر ورودی آب را پیدا کنید (در صورت لزوم دفترچه راهنمای خود را بررسی کنید).
  • سوپاپ را بررسی کنید تا ببینید آیا گیر کرده یا آسیب دیده است (گاهی اوقات شیرهای برقی در اثر تجمع زباله گیر می‌کنند).
  • اگر شیر آسیب دیده باشد، نیاز به تعویض دارد زیرا قابل تعمیر نیست.
  • اگر سوپاپ را تعویض کردید، باید ماشین ظرفشویی خود را دوباره وصل کنید و بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

  2. ماشین ظرفشویی بوش ظروف را تمیز نمی‌کند

  مشکل رایج بعدی که افراد در اغلب موارد در مورد ماشین ظرفشویی بوش خود دارند، زمانی است که با آب کثیف پر می‌شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، ظروف شما تمیز نمی‌شوند و در معرض خطر نشتی قرار می‌گیرید که می‌تواند باعث آسیب به کف و خطراتی شود. این مشکل نیز بیشتر به دلیل معیوب بودن شیر چک است.

  هدف از شیر چک این است که مطمئن شوید آب فقط در یک جهت جریان دارد، که مانع از جریان یافتن آب کثیف از سینک ظرفشویی به ماشین ظرفشویی می‌شود. بهتر است در مواجهه با این مشکل نیز برای تعمیر ظرفشویی بوش خود از مهارت یک تعمیرکار حرفه‌ای بهره بگیرید. اما در صورتی که خودتان تمایل به بررسی دارید برای بازرسی شیر چک به صورت زیر عمل کنید:

  • برق و منبع آب را قطع کنید.
  • شیر چک را پیدا کنید. در اکثر ماشین‌های ظرفشویی بوش، این شیر در کنار پمپ تخلیه قرار دارد. اگر مطمئن نیستید، کتابچه راهنمای خود را بررسی کنید.
  • سوپاپ را برای هرگونه علائم آسیب بررسی کنید.
  • اگر سوپاپ معیوب باشد، باید تعویض شود.
  • برای تعویض شیر چک، باید قفسه لباسشویی پایینی را بردارید، بازوی اسپری، سبد فیلتر و صفحه فیلتر را بردارید.
  • درپوش را باز کرده و از ماشین ظرفشویی بیرون بیاورید.
  • سپس می‌توانید شیر چک را بردارید و آن را با یک شیر جدید جایگزین کنید.

  پس از تعویض موفقیت‌آمیز سوپاپ، می‌توانید ماشین ظرفشویی خود را دوباره کنار هم قرار دهید و بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر. اگر نه، باید با یک تکنسین تماس بگیرید تا ماشین ظرفشویی بوش شما را بررسی کند.

  بیشتر بخوانید: تعمیر ظرفشویی سامسونگ

  3. ماشین ظرفشویی بوش به درستی آبکشی نمی‌کند

  مشکل متداول بعدی که افراد در مورد ماشین ظرفشویی بوش خود دارند، زمانی است که دستگاه به درستی تخلیه نمی‌شود. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، آب کثیف و زباله ماشین ظرفشویی شما را مسدود می‌کند و ظروف شما تمیز نمی‌شوند. ساده‌ترین راه برای حل این مشکل، تمیز کردن زهکشی است. برای انجام آن:

  • درب ماشین ظرفشویی خود را باز کنید و قفسه پایینی را بردارید.
  • اگر ماشین ظرفشویی شما دارای بازوی اسپری و پوشش زیرین است، آن را بردارید.
  • اگر ماشین ظرفشویی شما مقدار زیادی آب در خود دارد، باید آن را به صورت دستی با یک ظرف و سپس یک حوله تخلیه کنید.
  • پروانه را پیدا کنید و سعی کنید آن را به صورت دستی بچرخانید. اگر چیزی سر راهش قرار گرفت، آن را بردارید.
  • اگر هیچ زباله آشکاری وجود ندارد که مانع حرکت پروانه شود، باید از یک تکنسین بخواهید تا ماشین ظرفشویی شما را بررسی کند.
  • اگر پروانه اصلاً نمی‌تواند حرکت کند، ممکن است به این معنی باشد که باید کاملاً تعویض شود.
  • اگر مولتی متر دارید، پمپ تخلیه را نیز از ماشین ظرفشویی بیرون بیاورید و تداوم آن را بررسی کنید. اگر تداوم نداشته باشد، باید تعویض شود. برای حل این مشکل می توانید به نمایندگی تعمیر بوش در تهران یا شهرستانها مراجعه کنید.

  سرویس ظرفشویی بوش

  4. ماشین ظرفشویی بوش با آب پر نمی‌شود

  مشکل رایج بعدی که افراد با ماشین ظرفشویی بوش خود دارند، زمانی است که ماشین ظرفشویی با آب پر نمی‌شود یا با آب کافی پر نمی‌شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، نمی‌توانید ظروف خود را به درستی بشویید. این مشکل نیز عمدتاً ناشی از معیوب بودن شیر ورودی آب است. تعمیر شیر سخت است، بنابراین بهترین گزینه شما تعویض آن است. برای تعویض آن:

  • برق و آب ماشین ظرفشویی را قطع کنید.
  • شیر ورودی آب را پیدا کنید. معمولاً از طریق پانل‌های دسترسی پایینی قرار می‌گیرد.
  • پس از قرار گرفتن، دسته سیم را جدا کرده و شیلنگ آب را از آن جدا کنید.
  • سپس می‌توانید شیر ورودی جدید را وصل کنید، سیم‌ها و آب را دوباره وصل کنید و ماشین ظرفشویی خود را دوباره کنار هم قرار دهید.

  اکنون می‌توانید ماشین ظرفشویی خود را تست کنید تا ببینید آیا مشکل حل شده است یا نه، باید با یک تکنسین واجد شرایط تماس بگیرید تا ماشین ظرفشویی شما را بررسی کند. برای حل این مشکل می توانید به نمایندگی تعمیر بوش در تهران یا شهرستانها مراجعه کنید.

  بیشتر بخوانید: تعمیر ظرفشویی مجیک

  5. ماشین ظرفشویی بوش ظرف‌ها را خشک نمی‌کند

  مشکل نهایی زمانی است که ماشین ظرفشویی بوش پس از پایان یک چرخه ظروف را به درستی خشک نمی‌کند. این مشکل می‌تواند ناشی از چندین قطعه معیوب در ماشین ظرفشویی شما باشد و بستگی زیادی به مدل خاص ماشین ظرفشویی بوش شما دارد. اجزای اصلی معیوب معمولاً موتور هواکش، المنت گرمایشی و دریچه معیوب هستند. در این بخش نحوه رفع این مشکل آمده است:

  • برق و آب را قطع کنید.
  • دریچه ماشین ظرفشویی را پیدا کنید و بررسی کنید که به درستی باز شود. در غیر این صورت باید تعویض شود.
  • موتور فن هواکش را بررسی کنید. برای بررسی موتور فن، باید محل آن را پیدا کنید (در صورت لزوم دفترچه راهنمای خود را بررسی کنید).
  • سپس از یک مولتی متر برای تست تداوم آن استفاده کنید. اگر تداوم نداشته باشد، باید تعویض شود.
  • اگر موتور فن سالم است، باید المنت گرمایشی را پیدا کنید و آن را با یک مولتی متر برای تداوم بررسی کنید. اگر تداوم نداشته باشد، معیوب است و باید تعویض شود.
  • اگر نتوانستید علت مشکل را پیدا کنید یا اگر مولتی متر ندارید، باید با یک تکنسین تماس بگیرید تا ماشین ظرفشویی بوش شما را بررسی کند.

  عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش

  کدهای خطا و مفهوم آن در ظرفشویی بوش

  ماشین ظرفشویی بوش دارای یک سیستم عیب یابی داخلی است که به شما امکان می‌‌دهد در صورت وجود هرگونه مشکل در ماشین ظرفشویی متوجه شوید که خطا از کجاست؟ به همین دلیل در ادامه کدهای خطا و مفهوم آن در ظرفشویی بوش را در قالب یک جدول جمع‌آوری کردیم.

  کد ارور مفهوم کد خطا
  کد خطا E0 زمانی که ماشین ظرفشویی بوش وارد حالت تست عیب یابی می‌شود و کدهای خطا را از حافظه بازیابی می‌کند، نمایش داده می شود.
  کد خطا E1 یا E2 هنگامی که مشکلی در سنسور دما یا ترمیستور وجود داشته باشد این کد خطا نمایش داده می‌شود، برای دسترسی به سنسور باید پوشش جلویی ماشین ظرفشویی را بردارید و ترمیستور را زیر وان قرار دهید.
  کد خطا E3 این کد خطا زمانی نمایش داده می‎شود که ماشین ظرفشویی پر از آب نباشد. اگر منبع آب ماشین ظرفشویی کاملا باز است اما ماشین ظرفشویی نمی‌تواند از آب پر شود، منبع آب را خاموش کرده و ماشین ظرفشویی را از برق بکشید. خط پر کردن آب را بردارید و بررسی کنید که شیر ورودی آب وصل باشد؟ اگر چنین است، شیر آب را تعویض کنید. سعی نکنید صفحه‌نمایش را پاک کنید زیرا می‌تواند مشکل را بدتر کند.
  کد خطا E4 این خطا مربوط به سنسور جریان آب است که به احتمال زیاد ناشی از تجمع کلسیم در چرخ سنسور است. در این حالت چرخ نمی تواند بچرخد و نمی تواند میزان آب ورودی به ماشین ظرفشویی را اندازه بگیرد. در این حالت فقط باید سنسور را تعویض کنید. هیچ راهی برای تمیز کردن آن وجود ندارد.
  کد خطا E5 هنگامی که ماشین ظرفشویی بیش از حد از آب پر شده است نمایش داده می‌شود، برای بررسی باید ماشین ظرفشویی را از برق بکشید و در صورت ادامه مشکل دوباره آن را وصل کنید و سوئیچ شناور را بررسی کنید.
  کد خطا E6 زمانی که ایرادی در سنسور Aqua وجود داشته باشد نمایش داده می‌شود، این سنسور وظیفه تشخیص تمیزی یا کثیفی آب را دارد و میزان کدر بودن آب را کنترل می کند.
  کد خطا E9 هنگامی که مشکلی در عنصر گرمایش رخ دهد نمایش داده می‌شود. در برخی موارد، ممکن است ناشی از اتصال لحیم روی رله بخاری روی برد کنترل باشد.
  کد خطا E15 این کد خطا به این معنی است که ماشین ظرفشویی شما نشت کرده و سنسور سیل را راه اندازی کرده است. ممکن است به دلیل لیز خوردن یکی از شیلنگ های آب یا ضعیف شدن یکی از گیره های نگهدارنده این مشکل بوجود آمده باشد.
  کد خطا E22 این خطا زمانی ایجاد می شود که به دلیل مسدود شدن فیلتر ریز، آب باقیمانده در سامپ بماند.
  کد خطا E24 یا E25 این کد زمانی نمایش داده می‌شود که خطای تخلیه وجود داشته باشد. معمولاً به دلیل گرفتگی در پمپ تخلیه. اگر صدای کارکرد پمپ را می‌شنوید اما تخلیه نمی‌شود، شیر برگشتی یا شیر را بررسی کنید تا مطمئن شوید چیزی در آن گیر نکرده است. اگر صدای زمزمه پمپ را می شنوید و نمی‌چرخد، پروانه پمپ را بررسی کنید.

  ارور ماشین ظرفشویی بوش

  تعمیر ماشین ظرفشویی بوش سری 8

  ماشین‌های ظرفشویی بوش سری 8 دارای یک سبد خلاقانه با فضای اضافی، قدرت تمیز کنندگی عالی و نتایج خشک‌کردن درخشان است. همچنین این سری از ماشین ظرف‌شویی‌های بوش با اتصال WiFi Home Connect طراحی شده است که به شما امکان می‌دهد آن را از راه دور کنترل و نظارت کنید. با این همه ممکن است ماشین ظرفشویی بوش سری 8 شما نیز دچار مشکلاتی شود که نیاز به تعمیر داشته باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در این مدل نباید خودتان را نگران نکنید. زیرا هرگونه اشکال در این ظرف‌شویی‌ها قابل تعمیر است. تنها کافی است برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش سری 8 خود با تعمیرکاران حرفه‌ای پارس پشتیبان تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن به رفع مشکل بپردازند.

  سرویس ظرفشویی بوش

  سرویس ظرفشویی بوش یکی از آن کارهایی است که باید به صورت ماهانه و مرتب به انجام آن بپردازید تا ماشین ظرفشویی شما با بالاترین کارایی کار کند و با کمترین مشکلات مواجه شود. برای این کار موارد زیر را بررسی کنید:

  1. نشتی در اطراف درب یا دوشاخه ورودی و خروجی را بررسی کنید

  بررسی نشتی در اطراف در یا دوشاخه از آسیب جدی به تجهیزات جلوگیری می‌کند. نشتی ماشین ظرفشویی بوش می‌تواند معانی زیادی داشته باشد. این موارد عبارتند از مهر و موم ضد آب واشر در خشک شده یا آسیب دیده است، بازوی اسپری به دلیل تمیز کردن نامناسب نمی‌تواند کار خود را به درستی انجام دهد، شلنگ تخلیه شل یا آسیب دیده آب را خارج نمی کندیا شیر ورودی آب تجهیزات به اندازه کافی سفت نیست. اگر هر یک از این مشکلات ادامه یابد، ممکن است کارایی ظرفشویی بوش شما را کاهش دهد.

  برای کاهش هدر رفتن آب و انرژی، نشتی اطراف درب یا ورودی و خروجی دوشاخه را بررسی کنید. همچنین باید بررسی کنید که آیا فیلتر نیاز به تمیز کردن یا تعویض دارد، زیرا بقایای مواد غذایی می‌توانند فیلتر را مسدود کرده و از زهکشی جلوگیری کنند و باعث نتایج ضعیف در تمیز کردن شوند.

  2. رسوب آهک را به طور منظم در ظرفشویی بوش حذف کنید

  رسوب زدایی ماشین ظرفشویی بوش شما به طور منظم کمک می‌کند تا از خرابی قطعات داخلی، به ویژه المنتورها، محافظت کنید. این کار باعث افزایش طول عمر عناصر گرمایشی شما می‌شود. یک نرم‌کننده آب، مواد معدنی کلسیم و منیزیم را از آب مخزن شستشو با استفاده از نمک به عنوان تبادل یونی حذف می‌کند تا رسوبات را کاهش دهد که بر عناصر گرمایشی و نازل‌های بازوی شستشو تأثیر می‌گذارد.

  3. ماشین را بعد از آخرین چرخه شستشو در روز تمیز و خشک کنید

  برای شستشو و خشک کردن مؤثر، تمیز کردن قطعات داخلی ماشین ظرفشویی بوش بسیار مهم است. الک‌ها، فیلترها، بازوهای شستشو، مهر و موم، گوشه‌ها و غیره در ماشین ظرفشویی بوش شما باید به درستی شسته یا آبکشی شوند. علاوه بر این، مهم است که ماشین ظرفشویی بوش شما تمیز شود و آب تخلیه شود، زیرا آب کثیف می‌تواند حاوی باکتری‌هایی باشد که ممکن است برای افرادی که از ماشین استفاده می‌کنند خطراتی ایجاد کند.

  تمیز کردن ماشین ظرفشویی بوش

  4. مواد شوینده را بررسی کنید

  مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده مهم‌ترین مواد شیمیایی هستند که در ماشین‌های ظرفشویی بوش استفاده می‌شوند، زیرا به شما کمک می‌کنند تا ظروف درخشان و تمیز و کاملاً ضدعفونی شده را به شما ارائه دهند. وجود غلظت خیلی کم یا خیلی زیاد از این مواد شیمیایی روی ظروف شما ممکن است نتایج ناخواسته‌ای ایجاد کند. بنابراین، مواد شوینده را به صورت دوره‌ای بررسی کنید تا برای بهترین نتایج شستشو در دوز صحیح ثابت باشند و اطمینان حاصل کنید که روغن و کثیفی مواد غذایی در ماشین ظرفشویی شما جمع نمی‌شود.

  5. دریافت خدمات دوره‌ای حرفه‌ای را برنامه‌ریزی کنید

  برنامه‌ریزی برای دریافت خدمات حرفه‌ای دوره‌ای باعث حفظ و افزایش طول عمر تجهیزات شما و حفظ عملکرد کارآمد می‌شود. زمان‌بندی تعمیر و نگهداری حرفه‌ای دوره‌ای برای ماشین ظرفشویی بوش شما ممکن است کار ساده‌ای به نظر برسد، اما اغلب به دلایل مختلف فراموش می‌شود. همچنین، تعمیر تجهیزات از دست رفته می‌تواند عملکرد ماشین ظرفشویی بوش شما را در درازمدت کاهش دهد و از عملکرد بهینه آن جلوگیری کند و طول عمر آن را کاهش دهد.

  هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش

  هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش شما بستگی به مشکلی دارد که ظرفشویی شما با آن مواجه شده است. در واقع متناسب با مشکل، تعمیر یا تعویض قطعات هزینه‌های تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شما مشخص می‌شود. برای اطلاع درست و کامل از هزینه تعمیرات ظرفشویی بوش تنها کافی است با مشاوران پارس پشتیبان تماس بگیرید تا به صورت شفاف از هزینه‌ها اطلاع یابید.

  هزیه تعمیر ظرفشویی بوش

  سخن پایانی

  بوش تولیدکننده پیشرو در ماشین ظرفشویی است. تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش امری تخصصی است که در صورت بروز هرگونه مشکل در آن باید از افراد حرفه‌ای کمک گرفت. برای نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش تنها کافی است با کارشناسان پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  همچنین از آن جایی که اقدام به موقع برای تعمیر ظرفشویی بوش امری مهم و حیاتی است، تصمیم گرفتیم در این مقاله به ارائه رایج‌ترین مشکلات در این ظرفشویی بپردازیم تا به سرعت بتوانید متوجه مشکلات ماشین ظرفشویی بوش خود شوید. امیدواریم مطالب گفته شده در این مقاله برای شما سودمند و مفید واقع شده باشد.

  عبارات کلیدی:

  تعمیر ظرفشویی بوش | تعمیرات ظرفشویی بوش | نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش | تعمیرظرفشویی بوش

  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر
  سعادت
  1401/09/12 14:12

  سلام. ببخشید قفسه های ماشین ظرفشویی رو چجوری تمیز کنم؟

  narges
  1401/08/29 12:24

  سلام وقت بخیر ظرفشورم ابریزی داره از دربش علت از چی میتونه باشه

  SuperUser Account
  1401/08/29 17:21
  پاسخ به:narges

  کاربرگرامی
  . لطفا عکس و مشخصات ماشین ظرفشویی خود را برای ما ارسال کنید تا توضیحات دقیق تری راخدمتتان عرض کنیم. 

  همچنین می توانید برای ارسال تعمیر کار در محل با این شماره تماس بگیرید:
  02166802333

  مقالات مرتبط