تعمیر ظرفشویی موریس

آنچه در این مقاله میخوانید
  تعمیر ظرفشویی موریس

  تعمیر ظرفشویی موریس کاری تخصصی است که در صورت بروز هرگونه مشکل شما را مجبور به گرفتن کمک از یک تعمیرکار حرفه‌ای می‌کند. اگر شما نیز در خانه‌تان یک ماشین ظرفشویی موریس دارید خواندن این مطلب می‌تواند به شما کمک بزرگی در راستای تعمیر ماشین ظرفشویی‌تان بکند.

  موریس به عنوان یک برند ایرانی شناخته شده است که ماشین‌های ظرفشویی‌ بسیار با کیفیتی را تولید می‌کند. ظرفشویی‌های موریس عموماً بسیار بادوام هستند اما با این حال، مانند هر محصول دیگری ممکن است طی زمان مشکلاتی در این ظرفشویی‌ها رخ دهد و برخی از این مشکلات نیاز به کمک حرفه‌ای برای تعمیر خواهند داشت. در این مقاله، قصد داریم در مورد برخی از رایج‌ترین مشکلات ظرفشویی موریس و این‌که چگونه باید آنها را برطرف کنید صحبت کنیم.

  هرچه زودتر برای تعمیر ظرفشویی موریس خود اقدام کنید، هزینه تعمیر و خسارات وارد بر آن را به حداقل خواهید رساند. در صورت بروز هرگونه مشکل در ظرفشویی موریس خود تنها کافی است با تعمیرکاران متخصص و مجرب پارس پشتیبان تماس بگیرید. تکنسین‌های پارس پشتیبان در کمترین زمان، با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به تعمیر ظرفشویی موریس در تهران می‌پردازند. تا انتهای این مطلب با پارس پشتیبان همراه باشید تا هر آنچه که باید درباره تعمیر ظرفشویی موریس بدانید به شما بگوییم.

  نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس

  با خرید ماشین ظرفشویی موریس، یک ضمانت‌نامه محدود به خریدار اصلی تعلق می‌گیرد. بنابراین بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی موریس مراجعه کنید.

  پارس پشتیبان مفتخر به داشتن نمایندگی تعمیر ظرفشویی موریس در تهران است. تیم پارس پشتیبان شبکه بزرگی از تکنسین‌ها را در مجموعه خود دارد. شما می‌توانید تیم حرفه‌ای مورد نیاز خود را برای تشخیص، عیب‌یابی و تعمیر ظرفشویی موریس در مجموعه پارس پشتیبان بیابید. همچنین می‌توانید اطمینان داشته باشید که از قطعات اصلی موریس در تعمیر شما استفاده خواهد شد.

  برای تعمیر ظرفشویی خود تنها کافی است با کارشناسان ما در پارس پشتیبان ارتباط برقرار کنید تا در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به کار شما رسیدگی کنند. برای برقراری ارتباط با مشاورین پارس پشتیبان می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  • روش اول: تماس با یکی از شماره تلفن‌های پارس پشتیبان و درخواست پشتیبانی یا مشاوره
  • روش دوم: درخواست حضور کارشناس در محل با استفاده از پر کردن فرم مخصوص تعمیر لوازم خانگی. بعد از پر کردن این فرم، کارشناسان پارس پشتیبان بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.

  مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی‌های موریس

  ظرفشویی موریس یکی از ماشین ظرفشویی‌هایی است که با توجه به کیفیت و کارایی در بسیاری از خانه‌های ایرانی دیده می‌شوند. با این حال، آنها گاهی اوقات دچار مشکلاتی می‌شوند؛ بنابراین، لازم است تا با مشکلات رایج ماشین ظرفشویی موریس آشنا باشید تا به موقع بتوانید برای تعمیر آن اقدام کنید.

  برای تعمیر ظرفشویی موریس خود می‌توانید از تخصص و تجربه تعمیرکاران پارس پشتیبان بهره گیرید. در این بخش با ما همراه باشید تا با تمامی مشکلات رایج در ظرفشویی‌های موریس که نیاز به تعمیر دارند آشنا شوید.

  1. ظرفشویی موریس ظروف را تمیز نمی‌کند

  اگر ظروف بعد از یک چرخه شستشو در ظرفشویی موریس همچنان کثیف هستند، با بررسی و اطمینان از این‌که بار زیادی را به ماشین ظرفشویی تحمیل نمی‌کنید یا ظروف را اشتباه روی هم قرار نمی‌دهید، شروع کنید. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، آبی که از بازوهای اسپری خارج می‌شود، نمی‌تواند ظروف شما را به درستی بشوید. همچنین باید مطمئن شوید که تمام بقایای مواد غذایی را قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی از روی ظروف پاک کنید.

  در مرحله بعد، بررسی کنید که چیزی مانع بازوهای اسپری نشده و کثیف نباشند. برای انجام این کار، باید تمام بازوهای اسپری را از ماشین ظرفشویی خارج کنید و قبل از قرار دادن دوباره آنها را تمیز کنید. هنگامی که بازوهای اسپری را تمیز کردید، باید فیلتر را از نظر وجود هرگونه انسداد یا زباله‌ها بررسی کنید، زیرا این کار می‌تواند از تخلیه ماشین ظرفشویی شما جلوگیری کند، به این معنی که ظروف شما با آب کثیف تمیز می‌شوند. درنهایت، اگر ظروف شما با لکه‌های آب بیرون می‌آیند، باید محفظه کمک آبکشی را پر کنید که از این اتفاق جلوگیری می‌کند. برای رفع این مشکل و تعمیر ظرفشویی موریس خود بهتر است از یک تکنسین حرفه‌ای کمک بگیرید.

  تعمیر ظرفشویی موریس

  2. نشتی در ماشین ظرفشویی موریس

  مشکل رایج بعدی که افراد با ماشین ظرفشویی موریس خود دارند، زمانی است که شروع به نشتی می‌کند. این امر می‌تواند خطرناک باشد، زیرا می‌تواند منجر به لیز خوردن شما شود. برای رفع این مشکل با بررسی درب و واشر ماشین ظرفشویی موریس شروع کنید. در صورت مشاهده هرگونه ترک یا آسیب دیگر، باید واشر درب تعویض شود. اگر شکافی وجود ندارد، واشر را به خوبی تمیز کنید.

  اگر درب سالم است، دلیل رایج بعدی نشت، سوئیچ شناور معیوب است. سوئیچ شناور میزان آب موجود در ماشین ظرفشویی شما را کنترل می‌کند و زمانی که معیوب شود می‌تواند باعث ورود آب بیش از حد به ماشین ظرفشویی شود که بخشی از آن به بیرون نشت می‌کند.

  بیشتر بخوانید: تعمیر ظرفشویی سامسونگ

  برای بررسی سوئیچ، ابتدا می‌توانید بررسی کنید که هیچ مانعی برای آن وجود نداشته باشد و هرگونه مانع را بردارید. سپس باید آن را با یک مولتی متر بررسی کنید تا ببینید آیا تداوم دارد یا خیر. بهتر است برای عیب‌یابی ظرفشویی موریس خود و تعمیر این موارد با یک تکنسین واجد شرایط تماس بگیرید.

  3. ظرفشویی موریس ظروف را خشک نمی‌کند

  مشکل رایج بعدی در ماشین‌های ظرفشویی موریس زمانی است که ظرف‌ها خشک نمی‌شوند. اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید ماشین ظرفشویی شما دارای مواد شوینده باشد و اگر نه، آن را پر کنید. اگر کمک آبکشی سالم است، مشکل احتمالاً ناشی از خرابی المنت گرمایشی یا ترموستات با حد بالا است.

  المنت گرم‌کننده آب را گرم می‌کند و ترموستات با حد بالا از گرم شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی جلوگیری می‌کند. وقتی هر یک از این اجزا معیوب باشد، ظروف شما خشک نمی‌شوند. برای تست این قطعات و سپس تعمیر آنها در صورت معیوب بودن، به یک مولتی متر برای تست تداوم نیاز دارید. اگر مولتی متر ندارید و اصلاً به این موارد وارد نیستید، باید با یک تکنسین تماس بگیرید تا آنها را برای شما آزمایش و درنهایت تعمیر کند.

  4. استشمام بوی بد از ماشین ظرفشویی موریس

  اگر از ماشین ظرفشویی موریس شما بوی بدی استشمام می‌شود، به احتمال زیاد نتیجه باقیمانده مواد غذایی در آن است. برای رفع این مشکل باید ماشین ظرفشویی خود را به خوبی تمیز کنید و فیلتر ظرفشویی را که در پایین ماشین ظرفشویی موریس قرار دارد خالی کنید.

  همچنین ممکن است یک ظرف پلاستیکی یا تکه پلاستیکی روی عنصر گرمایش ذوب شده باشد که باعث می‌شود بوی بدی از ماشین ظرفشویی شما بیاید. برای رفع این مشکل، باید ظرف پلاستیکی یا تکه پلاستیکی شل را از ماشین ظرفشویی خود خارج کنید و اگر المنت پلاستیکی روی آن است، آن را تمیز کنید. همچنین می‌توانید برای سرویس ظرفشویی موریس خود از یک تکنسین مجرب کمک بگیرید.

  5. ماشین ظرفشویی موریس روشن نمی‌شود

  اگر ماشین ظرفشویی موریس شما روشن نمی‌شود، احتمالاً مشکل از منبع برق است. برای رفع مشکل، با بررسی مدارشکن و این که آیا فیوز روشن است یا خیر، شروع کنید. همچنین می‌توانید ماشین ظرفشویی خود را در پریز برق دیگری تست کنید تا علت مشکل را برطرف کنید.

  سپس بررسی کنید که درب به درستی باز و بسته شده باشد. اگر قفل در گیر کرده باشد، ممکن است ماشین ظرفشویی شما نتواند روشن شود. اگر نمی‌توانید در را باز کنید، باید از یک تکنسین برای تعمیر آن کمک کنید. اگر درب سالم است، ممکن است موتور معیوب باشد که باعث ایجاد مشکل شده است. به خصوص اگر می‌توانید صدای موتور را در حال راه‌اندازی بشنوید، حتماً مشکلی در موتور ظرفشویی موریس رخ داده است. تعمیر موتور یک فرایند بسیار دشوار است که به یک تکنسین ماهر نیاز دارد.

  6. ماشین ظرفشویی موریس به درستی تخلیه نمی‌کند

  مشکل متداول بعدی که افراد در مورد ماشین ظرفشویی موریس خود دارند، زمانی است که ماشین به درستی آب را تخلیه نمی‌کنند. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، وقتی در ظرفشویی را باز می‌کنید، آب روی زمین نشت می‌کند. اگر ماشین ظرفشویی موریس شما در اواسط یک چرخه خاموش می‌شود، می‌توانید با روشن کردن آن در چرخه دیگری آن را خالی کنید و تخلیه به درستی صورت خواهد گرفت.

  اگر در طول چرخه برق قطع نشد و یک واحد دفع زباله دارید، باید فرایند دفع را اجرا کنید تا آن را تخلیه کنید. این امر به این دلیل است که ماشین ظرفشویی موریس معمولاً از همان زهکشی که زباله‌دان شما استفاده می‌کند تخلیه می‌شود و گاهی اوقات ممکن است مسدود شود که از تخلیه ماشین ظرفشویی شما جلوگیری می‌کند.

  بیشتر بخوانید: تعمیر ظرفشویی مجیک

  اگر به تازگی واحد دفع زباله خود را نصب کرده‌اید، مطمئن شوید که دوشاخه تخلیه برداشته شده است. همچنین ممکن است به دلیل گرفتگی فیلتر تخلیه باشد، بنابراین بررسی کنید که پر از زباله نباشد. اگر اینطور است، باید آن را خالی کنید و به خوبی تمیز کنید.

  7. ماشین ظرفشویی موریس صداهای بلند ایجاد می‌کند

  اگر ماشین ظرفشویی شما صداهای بلند یا عجیبی تولید می‌کند، احتمالاً به دلیل نقص یا مسدود شدن برخی از قطعات داخلی ایجاد شده است. این کار را با بررسی این که بازوهای اسپری در حالت خمیده یا شل نیستند (که می‌تواند باعث برخورد آنها با ظروف شود) شروع کنید.

  در مرحله بعد، مهر و موم‌ها و حلقه‌های بلبرینگ باید بررسی شوند، زیرا گاهی اوقات ممکن است فرسوده شوند و این امر باعث ایجاد صداهای تق تق می‌شود. اگر صداها توسط آن قطعات ایجاد نمی‌شود، باید از یک تکنسین استفاده کنید تا قطعات سخت‌تر مانند موتور و پمپ تخلیه را بررسی کند.

  8. پخش‌کننده پودر ظرفشویی موریس کار نمی‌کند

  اگر پخش‌کننده پودر ظرفشویی موریس شما معیوب باشد، ظروف شما به درستی شسته نمی‌شوند و پس از یک چرخه شستشو کثیف می‌شوند. این مشکل معمولاً به دلیل باز نشدن دیسپنسر یا استفاده زیاد از پودر ایجاد می‌شود. برای رفع این مشکل، باید مطمئن شوید که دیسپنسر بازمی شود و در غیر این صورت، باید تعمیر شود.

  همچنین می‌تواند ناشی از بارگیری نادرست ماشین ظرفشویی باشد و این که ظروف مانع باز شدن دیسپنسر شوند، بنابراین همیشه مطمئن شوید که ظروف را خیلی نزدیک به دریچه قرار نمی‌دهید.

  کدهای خطای ماشین ظرفشویی موریس

  کدهای خطا در ماشین ظرفشویی موریس به خوبی برنامه ریزی شده‌اند. این کدهای خطا که کدهای عملکرد نیز نامیده می‌شوند، می‌توانند به شما کمک کنند تا به سرعت مشکلات ماشین ظرفشویی خود را تشخیص دهید. برخی از کدها، راهنمایی برای مشکلاتی هستند که به طور بالقوه می توانید خودتان آن‌ها را اصلاح کنید. در ادامه جدولی از رایج‌ترین کدهای خطای ماشین ظرفشویی موریس برای راهنمایی شما آورده شده است:

  کد خطا مفهوم کد خطا
  E1 به معنی باز بودن درب ماشین ظرفشویی است. برای رفع این خطا تنها کافی است اطمینان حاصل کنید که درب ماشین ظرفشویی بسته است.
  E2 به معنی وجود مشکل در شیر ورودی آب است. برای رفع این خطا تنها کافی است از سلامت شیر ورودی آب وعدم نشتی از آن اطمینان حاصل کنید.
  E3 به مفهوم وجود مشکل در تخلیه آب است. برای رفع این خطا تنها کافی است از گرفتگی شیر خروجی آب و صحت پمپ تخلیه اطمینان حاصل کنید.
  E4 مشکل در سنسور گرمایش ماشین ظرفشویی است. برای رفع این خطا تنها کافی است از سلامت سنسور دما، اتصالات آن و برد الکترونیکی اطمینان حاصل کنید.
  E6 مشاهده این خطا روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی موریس به معنی وجود مشکل در اتصال به برق ماشین ظرفشویی است. برای رفع این خطا تنها کافی است از اتصال به برق و سلامت موتور اطمینان حاصل کنید.
  E7 این خطا به معنی وجودذ مشکل در عملکرد ماشین ظرفشویی است. برای رفع این خطا تنها کافی است از سلامت پنل نمایش و برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید.
  E8 این کد به معنی بالا بودن دمای آب داخل ماشین ظرفشویی است. برای رفع این خطا تنها کافی است از سنسور دمای داخلی ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید.

  ارورهای ماشین ظرفشویی موریس

  عیب یابی ماشین ظرفشویی موریس

  ممکن است زمانی که ماشین ظرفشویی شما با مشکل مواجه شد بخواهید به عیب یابی ماشین ظرفشویی موریس خود بپردازید. توصیه می‌کنیم ابتدا با بررسی راه حل های ساده‌تر و کم تهاجمی، عیب‌یابی را شروع کنید. پس از آن برای از بین بردن و رفع مشکلات آسان، اگر ماشین ظرفشویی هنوز مشکل دارد، به یک متخصص مراجعه کنید. برخی از کارهایی که برای عیب ‌یابی ماشین ظرفشویی موریس می‌توانید انجام دهید عبارتند از:

  1. منبع تغذیه را بررسی کنید

  اگر ماشین ظرفشویی اصلاً کاری انجام نمی‌دهد، مشکل می‌تواند منبع تغذیه باشد. کلید مدار را چک کنید. اگر خاموش شده است، سوئیچ را به حالت خاموش برگردانید و دوباره آن را روشن کنید. اگر مدار قطع نشده، مطمئن شوید که دستگاه به درستی به پریز برق وصل شده است. ممکن است لازم باشد دستگاه را از زیر پیشخوان بیرون بیاورید. قبل از حرکت دادن دستگاه، گیره‌های نگهدارنده زیر پیشخوان را که آن را در جای خود نگه می‌دارند جدا کنید.

  2. چفت درب را بازرسی کنید

  هنگامی که قفل در بسته نیست، یک سوئیچ از روشن شدن ماشین ظرفشویی جلوگیری می‌کند. هنگامی که در را می‌بندید به صدای کلیک کردن چفت در جای خود گوش دهید. با بسته بودن در، درب را بکشید تا مطمئن شوید که آیا بسته شده است یا خیر؟

  هر دو طرف قفل را در مورد هر چیزی که ممکن است مانع درگیر شدن صحیح آن شود و همچنین قطعات شکسته شده را به صورت چشمی بررسی کنید. اگر قفل شکسته باشد، سوئیچ نیز ممکن است خراب باشد.

  3. ماشین ظرفشویی را ریست کنید

  اگر چرخه شستشو را قطع کرده اید و اکنون ماشین ظرفشویی دوباره راه‌اندازی نمی‌شود، ممکن است بین چرخه‌ها گیر کرده باشد. گاهی اوقات وقتی این اتفاق می‌افتد چراغ‌ها چشمک می‌زنند ولی گاهی اوقات هم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

  برق را خاموش کنید و دوباره روشن کنید. اگر دستگاه کار نکرد، دستورالعمل‌های سازنده را برای تنظیم مجدد ماشین ظرفشویی بررسی کنید. ممکن است مجبور شوید دکمه استارت را فشار داده و نگه دارید، یا دستگاه را برای یک یا دو دقیقه از برق بکشید. پس از تنظیم مجدد، می‌توانید چرخه شستشوی جدیدی را شروع کنید.

  نمایندگی تعمیر ظرفشویی موریس در تهران

  4. سوئیچ درب را تست کنید

  پنل درب داخلی را بردارید تا به مجموعه چفت درب در بالای درب دسترسی داشته باشید. مطمئن شوید که گیره سوئیچ ضامن درب را هنگامی که در مجموعه چفت قرار می‌گیرد درگیر می‌کند. اگر به نظر می‌رسد که همه به درستی کار می‌کنند، از یک مولتی متر برای تست تداوم سوئیچ‌ها استفاده کنید.

  5. تایمر را تست کنید

  تایمر ماشین ظرفشویی زمان شروع و توقف چرخه شستشو را کنترل می‌کند. این تایمر اغلب در صفحه کنترل یافت می‌شود. با تنظیم مولتی متر روی Rx1000، کنتاکت ها را با پروب ها لمس کنید. برای مقادیر مورد انتظار، معمولاً 2000 تا 3500 اهم، به دفترچه راهنمای خود مراجعه کنید. اگر داده های شما با توصیه‌های سازنده متفاوت است، تایمر را تعویض کنید.

  6. سوئیچ انتخابگر را تست کنید

  کلیدهای انتخاب‌کننده، تنظیمات چرخه شستشو را تعیین می‌کنند. آنها معمولاً روی کنترل پنل قرار دارند. هر دکمه را جداگانه تست کنید. سوئیچ را از پنل خارج کنید. با تنظیم مولتی متر روی Rx1، پروب ها را به پایانه‌های سوئیچ لمس کنید. این کار باید داده ای از بی نهایت ایجاد کند. سپس، در حالی که پروب ها هنوز پایانه‌ها را لمس می‌کنند، دکمه را فشار دهید. این کار باید یک داده صفر تولید کند. در صورت مشاهده سایر موارد، کلید انتخابگر را تعویض کنید.

  7. رله استارت موتور را تست کنید

  رله استارت موتور به موتور ماشین ظرفشویی موریس سیگنال می‌دهد تا روشن شود. آن را نزدیک پمپ، در پشت پنل دسترسی پایین ماشین ظرفشویی قرار دهید. رله را بردارید و به نمودار سیم کشی مراجعه کنید. با تنظیم مولتی متر روی Rx1، سیم پیچ را برای تداوم آزمایش کنید.

  این عمل باید یک قرائت صفر تولید کند. سپس به صورت دستی رله را با چرخاندن آن به سمت پایین فعال کنید و اجازه دهید پیستون رها شود. پروب ها را به پایانه‌های رله وصل کنید. باید انتظار قرائت داده صفر را داشته باشید. اگر خوانش شما متفاوت است، رله استارت موتور را تعویض کنید.

  8. فیوز حرارتی را تست کنید

  فیوز حرارتی از آسیب دیدن قطعات الکتریکی در اثر گرمای بیش از حد جلوگیری می‌کند. اگر باد کند، ماشین ظرفشویی را خاموش می‌کند. فیوز حرارتی را روی برد کنترل، پشت ورودی پیدا کنید. درب داخلی دو سیم اتصال را جدا کرده و فیوز را از صفحه کنترل جدا کنید تا آن را آزمایش کنید.

  مولتی متر را روی Rx1 تنظیم کنید و پروب ها را روی کنتاکت‌های فیوز لمس کنید. این کار باید یک قرائت صفر تولید کند. در صورت مشاهده هر عدد دیگری، فیوز حرارتی را تعویض کنید.

  9. موتور محرک را تست کنید

  اگر موتور معیوب باشد، ممکن است ظروف تمیز نشوند و ماشین ظرفشویی روشن نشود. می‌توانید آن را در پشت پنل دسترسی پایین پیدا کنید. سیم‌ها را جدا کنید و برای تست، آن را بردارید. با تنظیم مولتی متر روی Rx1، پروب ها را به پایانه‌های موتور لمس کنید. این کار هم باید قرائت صفر تولید کند. یکی از پروب ها را به محفظه فلزی موتور ببرید. اگر هر یک از این تست‌ها قرائت متفاوتی ایجاد کند، موتور معیوب است.

  هزینه تعمیرات ظرفشویی موریس

  هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس شما بستگی به مشکلی دارد که ظرفشویی شما با آن مواجه شده است. در واقع متناسب با مشکل، تعمیر و یا تعویض قطعات هزینه‌های تعمیر ماشین ظرفشویی موریس شما مشخص می‌شود. برای اطلاع درست و کامل از هزینه تعمیرات ظرفشویی موریس تنها کافی است با مشاوران پارس پشتیبان تماس بگیرید تا به صورت شفاف از هزینه‌ها اطلاع یابید.

  هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی موریس

  سخن پایانی

  موریس یک تولیدکننده ایرانی پیشرو در ماشین ظرفشویی است. تعمیرات ماشین ظرفشویی موریس امری تخصصی است که در صورت بروز هرگونه مشکل در آن باید از افراد حرفه‌ای کمک گرفت. برای هرگونه تعمیر ظرفشویی موریس خود تنها کافی است با کارشناسان پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  همچنین از آن جایی که اقدام به موقع برای تعمیر ظرفشویی موریس امری مهم و حیاتی است، تصمیم گرفتیم در این مقاله به ارائه رایج‌ترین مشکلات در این ظرفشویی بپردازیم تا به سرعت بتوانید متوجه مشکلات ماشین ظرفشویی موریس خود شوید. امیدواریم مطالب گفته شده در این مقاله برای شما سودمند و مفید واقع شده باشد.

  عبارات کلیدی:
  نمایندگی ماشین ظرفشویی موریس | دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی موریس | تعمیر درب ماشین ظرفشویی موریس | عیب یابی ماشین ظرفشویی موریس | قیمت برد ماشین ظرفشویی موریس | قطعات ماشین ظرفشویی موریس | فروش قطعات ماشین ظرفشویی موریس

  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر
  فیض
  1402/02/11 17:26

  سلام. ضمن تشکر، ماشین ظرفشویی 8 نفره مورد استفاده من، ارور E4میده. با توجه به اینکه فرد دست به آچاری هستم آیا میتونم خودم تعمیرش کنم؟ چنانچه پاسخ منفی است اگر لطف کنید نمایندگی مشهد مقدس را معرفی بفرمایید.ممنون میشم.

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:41
  پاسخ به:فیض

  سلام دوست عزیز
  ارور E4 مربوط به این حالت است:

  مشکل در سنسور گرمایش ماشین ظرفشویی است. برای رفع این خطا تنها کافی است از سلامت سنسور دما، اتصالات آن و برد الکترونیکی اطمینان حاصل کنید.

  نرگس
  1402/02/11 17:26

  سلام به کارشناس محترم ظرفشویی رو میزی موریس حدود چند ساله پشت صفحه دکمه ها یا مدار یه دودی کرد من دیگه خاموش کردم الان نیاز دارم میخواستم بدونم اگه مدل دستگاه رو بدونینن قطعه رو جایی هست برام بفرستین منتظر پاسخ شما هستم ممنونم

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:41
  پاسخ به:نرگس

  سلام دوست محترم

  بله 
  جهت هماهنگی و بررسی بیشتر دستگاه توسط کارشناسان پارس پشتیبان با تلفن های مرکز تماس بگیرید.

  یوسف
  1402/02/11 17:25

  سلام .من ظرفشوی .موریس دهرم واون دوتا شیر داره گرم وسرد خودتون نصب کرده بودید الان نقل مکان کردم میخوام نصب کنم حتما باید دوتا شیر گرم وسرد رو نصب کنم چون خودش،المنت داره برای گرم کردن لطفا راهنمایی کنید ممنون

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:39
  پاسخ به:یوسف

  سلام، نیازی نیست. المنت آب رو گرم میکنه. برای نصب هم با شماره خدمات پس
  از فروش روی گارانتی تماس بگیرید. پارس پشتیبان فقط تعمیرات ظرفشویی موریس
  بعد از اتمام گارانتی را انجام میدهد.

  خسروی
  1402/02/11 17:25

  قفل درب ظرفشویی موریس خراب شده درب بسته نمیشه .ار کجا قطه را پبدا کنیم با قیمت مناسب .به گفته شده قفل درب 800 تومان .لطفا رهنمایی بفرمایید .

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:39
  پاسخ به:خسروی

  سلام دوست عزیز
  در پارس پشتیبان تمام قطعات ماشین ظرفشویی موریس موجود و قابل تعویض است. برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  یزدان پناه
  1402/02/11 17:25

  ماشین ظرفشویی موریس رومیزی وسط شستشو error06میده می‌خوام ببینم در محل قابل تعمیره و هزینه آن چقدره مرسی

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:38
  پاسخ به:یزدان پناه

  سلام دوست عزیز
  بله پارس پشتیبان امکان تعمیر ظرفشویی در محل برای برندهای مختلف را فراهم کرده است. 

  شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه و ... با شماره های مرکز تماس بگیرید.

  حسینی
  1402/02/11 17:25

  من درشهرستان دامغان زندگی می کنم وماشین ظرفشویی رومیزی من موریس می باشد که بطورناکهانی بااینکه ماشین ظرفشویی خالی وخاموش هست شروع به آبگیری می کند ووآب از زی ماشین به بیرون نشت می کند تعمیرکار دامغان که قبلا"نمایندگی بوده گفته قطعه جایگزین شیر هماستیک راندارد وازیک شیر دیگر استفاده کرده ولیبازهم اینبار باروشن کردن ماشین بازهم نشتی آب داشته من چه باید بکنم ؟آیا قطعات موریس را هم می فروشید ؟واقعا"من چه بکنم ماشینم وقتی به برقزده میشه خوب کارمی کند ولی درحالت خاموش مشکل دارد لطفا" کمکم کنید

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:36
  پاسخ به:حسینی

  سلام، شیربرقی را تعویض نمایید و اگر مشکل حل نشد هیدروستات یا سنسور آب تنظیم شود.

  فریبرز
  1402/02/11 17:24

  سلام خسته نباشید، رسوب لوله آب زیاده و تند تند صافی دستگاه گرفته میشه آیا میتونم قبل از دستگاه فیلتر بذارم و اگر امکان هست نوع فیلتر بفرمایید. با سپاس

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:35
  پاسخ به:فریبرز

  سلام، بله از فیلترهای ورودی آب در ظرفشویی استفاده نمایید

  Nastaran
  1402/02/11 17:24

  با سلام ماشین ظرفشویی بنده مدل Pls 602 SF می باشد و آبپاش بالایی آن عمل نمیچرخد و ظاهرا قطعه ای از آن شکسته است. آیا امکان تعویض آن وجود دارد؟ ممنون

  Nastaran
  1402/02/11 17:24

  با سلام ماشین ظرفشویی بنده مدل Pls 602 SF می باشد و آبپاش بالایی آن عمل نمیچرخد و ظاهرا قطعه ای از آن شکسته است. آیا امکان تعویض آن وجود دارد؟ ممنون

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:35
  پاسخ به:Nastaran

  سلام دوست عزیز

  بله در مرکز پارس پشتیبان کلیه قطعات ماشین ظرفشویی موریس قابل تعویض است. جهت هماهنگی با کارشناسان پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  مهران
  1402/01/30 15:58

  سلام وقت بخیر ماشین ظرفشویی موریس ۱۰۱۰دارم برنامه هاش بهم ریخته کلید ها جای خودشون کار نمیکنه ایا میشه ریست بشه

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:28
  پاسخ به:مهران

  با سلام. بله
  شما می توانید برای درخواست اعزام کارشناس با شماره تماس های پارس پشتیبان تماس حاصل فرمایید.

  سجاد
  1402/01/30 15:58

  من ماشین ظرفشویی را به حالتی که از هر دو شلنگ آب سرد و گرم استفاده کند وصل کرده بودم قبلاً ولی الان می خواهم به حالت عادی یعنی شلنگ آب گرم را حذف کنم چطور دستور به ماشین بدم لطفا؟

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:29
  پاسخ به:سجاد

  سلام. خود ماشین ظرفشویی به صورت اتوماتیک آب را قطع و وصل کرده و نیازی به دادن فرمان به دستگاه نیست.

  REZA
  1402/01/30 15:58

  با سلام و احترام آیا مجموعه شما، فروش قطعات ظرفشویی رومیزی موریس به شهرستان را انجام میدهد؟

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:32
  پاسخ به:REZA

  با عرض ادب و احترام
  بله پارس پشتیبان تمام قطعات اصل و ارجینال ظرفشویی موریس را داشته و به شهرستان ارسال می کند.

  بایرامی
  1402/01/30 15:57

  باسلام ووقت بخیر ماشین ظرفشویی۸نفره موریس خار درب بازشوش شکسته میتونم قطعه روتهیه کنم؟

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:34
  پاسخ به:بایرامی

  با عرض ادب و احترام
  شما می توانید با مجموعه پارس پشتیبان تماس گرفته و مدل دقیق دستگاه خود را اعلام کنید تا قطعه موردنظر برای شما ارسال شود 

  لرکی
  1402/01/30 15:57

  سلام وقت بخیر درب ماشین ظرف شویی برند موریس من باید تعمیر یا تعویض بشه

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:34
  پاسخ به:لرکی

  با سلام. جهت بررسی دقیق تر می بایست کارشناس در محل حاضر شود و دستگاه را از نزدیک بررسی کند.

  منا
  1402/01/30 15:57

  سلام روز بخیر ماین ظرفشویی من مدل رومیزی با دو ورودی آب گرم و سردبه صورت مجزاست در صورتیکه در محل جدیدی که میخوام نصبش کنم من فقط یک شیر آب سرد دارم و برای همین دستگاه آبگیری نمیکند.میتونید برای راه اندازی آن راهنمایی بفرمایید؟

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:35
  پاسخ به:منا

  با سلام. لطفا با کارشناسان پارس پشتیبان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

  سام
  1402/01/30 15:57

  سلام وقت بخیر ،یک سوال موریس 8نفره رومیزی آیا نیاز به استفاده از نمک دارد؟ اگر بخواهیم از نمک استفاده کنیم کجاش باید بریزیم؟

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:35
  پاسخ به:سام

  درود، اگر جای نمک ندارد از قرص استفاده نمایید.

  boshra
  1401/09/12 14:17

  با سلام. ممنون میشم دلیل اینکه ماشین ظرفشویی ظرفها رو تمیز نمیشوره توضیح بدید.

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:38
  پاسخ به:boshra

  با سلام. احتمالا فیلتر ماشین ظرفشویی کثیف است و نیاز به آبکشی دارد

  سید علی
  1401/09/12 14:17

  سلام ماشین ظرفشویی ما چند وقته که هر چقدر کار میکنه آب کافی واردش نمیشه یعنی پر نمیشه.

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:37
  پاسخ به:سید علی

  با سلام. لطفا برای بررسی دقیق تر فرم اعزام کارشناس را در سایت پارس پشتیبان پر کنید تا تکنسین مربوطه از نزدیک دستگاه را بررسی کند.

  رحمانی
  1401/08/29 12:21

  سلام وقت بخیر . ماشین ظرفشویی از زیرش آب و کف میاد . مشکلش چیه مششه راهنمایی کنید

  SuperUser Account
  1401/08/29 17:31
  پاسخ به:رحمانی

  سلام دوست عزیز

   به احتمال زیاد پودر شوینده زیاد استفاده کردید و یا اینکه دستگاه دچار
  نشتی و یا سوراخ در بدنه شده 
  جهت اعزام نیروی متخصص در محل با ما تماس بگیرید. 

  مقالات مرتبط