تعمیر لباسشویی اسنوا

آنچه در این مقاله میخوانید
  تعمیر لباسشویی اسنوا

  تعمیر لباسشویی اسنوا کاری تخصصی است. اگر شما نیز در خانه خود یک ماشین لباسشویی اسنوا دارید اطلاع از برخی از مطالب ساده می‌تواند کمک بزرگی در راستای تعمیر ماشین لباسشویی کند. البته باید توجه داشته باشید که شما تنها قادر به رفع عیب‌های جزئی ماشین لباسشویی و یا پیشگیری از برخی از مشکلات خواهید بود. در صورت بروز مشکلات جدی‌تر می‌توانید از تعمیر کاران حرفه‌ای پارس پشتیبان در نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا کمک بگیرید.

  همانطور که می دانید اسنوا به عنوان یک برند ایرانی معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی، سال هاست که ماشین لباسشویی‌های با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. لباسشویی‌های اسنوا عموماً بسیار با دوام هستند اما با این حال، مانند هر محصول دیگری طی زمان ممکن است مشکلاتی در این لباسشویی‌ها رخ دهد و برخی از این مشکلات نیاز به کمک حرفه‌ای برای تعمیر خواهند داشت.

  در این مقاله، قصد داریم در مورد برخی از رایج‌ترین مشکلات لباسشویی اسنوا و این‌که چگونه باید آنها را برطرف کنید صحبت کنیم. بنابراین تا انتهای این مقاله با پارس پشتیبان همراه باشید تا هر آن چه که باید درباره تعمیر لباسشویی اسنوا بدانید به شما بگوییم.

  نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران

  پارس پشتیبان دارای نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران است و بهترین خدمات را جهت برطرف نمودن مشکلات ماشین لباسشویی اسنوا ارائه خواهد داد. متخصصان پارس پشتیبان در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به سرویس لباسشویی اسنوای شما خواهند پرداخت. در صورت بروز هر مشکل در لباسشویی اسنوا خود تنها کافی است با تعمیرکاران متخصص و مجرب پارس پشتیبان تماس بگیرید. پارس پشتیبان با پشتیبانی 24 ساعته و پاسخگویی به موقع توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب کند، تنها کافی است یک بار استفاده از خدمات ما را امتحان کنید. 

  عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا

  آشنایی با قطعات مهم  لباسشویی اسنوا

  قبل از پرداختن به هرموضوعی بهتر است برای اقدام به تعمیر لباسشویی اسنوا خود با قطعات مهم آن آشنا شوید. در ادامه به معرفی هر یک از این قطعات و کاربردشان پرداخته شده است:

  •  پمپ آب: این قسمت آب را از طریق دستگاه به گردش در می آورد و در دو جهت می چرخد. همچنین برای تخلیه آب در انتهای چرخه شستشو استفاده می شود.
  •  شیر کنترل ورودی آب: این شیر در نزدیکی نقطه ورودی آب قرار دارد که بسته به میزان آب مورد نیاز، هنگام بارگیری لباس به طور خودکار باز و بسته می شود.
  •  درام: محفظه‌ای است که لباسها در داخل آن هستند. ماشین لباسشویی اسنوا در واقع دو درام دارد. جایی که لباس ها را می بینید درام داخلی است که با سوراخ‌های آن آب وارد داخل و خارج شود. درام بیرونی حاوی درام داخلی و آب است که از نشت آن به بقیه قسمت های دستگاه جلوگیری می‌کند و از درام داخلی پشتیبانی می‌کند.
  •  همزن یا پارو: پارو داخل وان ماشین لباسشویی قرار دارد و به تمیز کردن لباسها کمک می کند.
  •  موتور ماشین لباسشویی: موتور با همزن یا دیسکی که درام را می چرخاند ترکیب می شود و یک حرکت چرخشی ایجاد می کند. این همان مکانیزمی است که دستگاه شما را به حرکت در می‌آورد.
  • برد الکتریکی: برد جایی است که عمدتاً دستگاه را از اجزای الکتریکی گرفته تا مدارها به کار می‌اندازد. بردها را می‌توان برنامه‌ریزی نموده و به کارکرد ماشین کمک کرد. درواقع برد به عنوان هوش مصنوعی ماشین لباسشویی عمل می کند.
  • تایمر: تایمر به تنظیم زمان شستشو برای لباس‌های شما کمک می‌کند که می‌تواند به صورت دستی یا خودکار تنظیم شود.
  • عنصر گرمایش: با عنصر گرمایش آب ماشین لباسشویی تا دمای دلخواه گرم می‌شود.

  آشنایی با مشکلات رایج جهت تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

  لازم است با مشکلات رایج این ماشین‌ها آشنا باشید تا به موقع بتوانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا اقدام کنید. لباسشویی‌های اسنوا مستعد خطاهای مختلف هستند و برخی از عیوب ممکن است خفیف‌تر از بقیه باشند.

  برای عیوب خفیف‌تر، ممکن است بتوانید خودتان آنها را برطرف کنید. در همین حال، ایرادات پیچیده ممکن است به تخصص یک تکنسین تعمیر لباسشویی اسنوا نیاز داشته باشد. در این بخش با ما همراه باشید تا با تمامی مشکلات رایج در لباسشویی‌های اسنوا که نیاز به تعمیر دارند آشنا شوید.

  1. لرزش بیش از اندازه لباسشویی اسنوا

  اکثر ماشین‌های لباسشویی اسنوا تا حدی لرزش دارند اما اگر متوجه افزایش ناگهانی لرزش ماشین لباسشویی اسنوا خود شدید یا به نظر می‌رسد که در حال جهش است نگران نباشید، این یک مشکل رایج است.

  ممکن است به این دلیل باشد که ماشین لباسشویی شما روی زمین ناهموار قرار دارد یا کمک فنرها از شاسی ماشین لباسشویی جدا شده‌اند. ابتدا سعی کنید آن را تراز کنید و اگر مشکل مرتبط با فنرهای شاسی بود با یک تکنسین حرفه‌ای برای تعمیر لباسشویی اسنوا تماس بگیرید.

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

  2. سروصدای زیاد در ماشین لباسشویی اسنوا

  اگر متوجه افزایش ناگهانی صدا در لباسشویی اسنوا خود شدید، دلایل بالقوه‌ای برای آن وجود دارد. بیشتر اوقات به این دلیل است که مقداری زباله مانند سکه به طور تصادفی در ماشین لباسشویی همراه با لباس شما قرارگرفته است. اگر هیچ چیز اضافه‌ای در داخل لباسشویی نمی‌بینید، ممکن است به این دلیل باشد که چیزی در درام گیر کرده است.

  اگر ماشین لباسشویی شما دارای پدال جداکننده است، می‌توانید برای بررسی در درام به اطراف نگاه کنید. البته ممکن است مشکل، جدی‌تر و به دلیل شکستگی قطعات داخلی لباسشویی باشد. در این صورت لازم است از یک تعمیرکار حرفه‌ای کمک بگیرید.

  3. درب ماشین لباسشویی اسنوا باز نمی‌شود

  این مشکلی است که بیشتر در لودرهای جلو لباسشویی اسنوا دیده می‌شود، زیرا لودرهای بالایی برای نگه داشتن آب در داخل، نیازی به قفل کردن درهای خود ندارند. لودرهای جلو باید در حین کار به خوبی مهر و موم شوند. تا پایان چرخه شستشو که قفل دستگاه به طور خودکار باز می‌شود.

  با این حال، گاهی اوقات یک لودر جلو خراب شده و قفل می‌شود و لباس‌ها و آب در دستگاه حبس می‌شود. چند دلیل احتمالی برای این مشکل وجود دارد که می‌توانید به کمک یک تعمیرکار مجرب آن را برطرف کنید:

  • مکانیسم قفل ممکن است گیر کرده باشد.
  • ممکن است مشکلی در کامپیوتر ماشین لباسشویی وجود داشته باشد.
  • ممکن است ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نشود و درب ماشین لباسشویی قفل شود و درام پر از آب شود.

  4. ماشین لباسشویی اسنوا برق را قطع می‌کند

  در این مواقع شاید جایی در موتور لباسشویی ایراد داشته باشد. شاید نشتی وجود داشته و آب در حال رسیدن به جایی است که باید باشد و شاید با بارگذاری بیش از حد دستگاه، موتور بیش از حد گرم شده است. اگر با این مشکل مواجه شدید، بهتر است برای عیب‌یابی ماشین لباسشویی اسنوا با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید تا در مورد تعمیر لباسشویی اسنوا خود از او کمک بگیرید.

  5. ماشین لباسشویی اسنوا به درستی نمی‌چرخد

  امتناع ماشین لباسشویی اسنوا شما از چرخش می‌تواند نشانه‌ای از مشکلات موتور یا مشکلات جدی‌تر باشد و یا یک مشکل ساده و آسان برای رفع باشد. اگر ماشین لباسشویی شما باری را حمل می‌کند که خیلی زیاد یا خیلی کم است، ممکن است نچرخد. بنابراین، بار خود را تنظیم کنید و دوباره امتحان کنید.

  بسیاری از ماشین‌های لباسشویی مدرن تنها زمانی می‌چرخند که به وزن خاصی برسند. اگر مشکل همچنان ادامه داشت با یک تعمیرکار برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خود تماس بگیرید.

  سرویس لباسشویی اسنوا

  6. ماشین لباسشویی اسنوا شما روشن نمی‌شود

  اگر ماشین لباسشویی اسنوا شما به طور ناگهانی کار نمی‌کند، لطفاً وحشت نکنید، ممکن است تعمیر آن آسان باشد! پریزهای برق و فیوز خود را بررسی کنید، ممکن است حل مشکل به سادگی در تکان دادن سوئیچ یا تعویض فیوز باشد. کار دیگری که باید انجام دهید این است که به ماشین لباسشویی خود زمان دهید تا خنک شود، اگر ماشین لباسشویی خود را در مدت زمان کمی استفاده کرده‌اید ممکن است بیش از حد گرم شده باشد. اگر این موارد را انجام داده و همچنان مشکل سر جای خودش باقی است لازم است تا از مهارت یک تعمیرکار مجرب برای تعمیر لباسشویی اسنوا خود بهره بگیرید.

  عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا

  تا این بخش از مقاله با مشکلات رایجی که ممکن است در لباسشویی اسنوا خود با آن ها مواجه شوید، آشنا شدید. بعد از آشنایی با این مشکلات بهتر است بدانید که چگونه به عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا خود بپردازید.

  با وجود بسیاری از اجزای پیچیده در ماشین لباسشویی اسنوا، مشکلات زیادی نیز در ماشین لباسشویی وجود دارد که باید منبع آن را تشخیص دهید. برای مثال اگر منبع آب به درستی وصل نشود، ممکن است در هنگام نصب ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شوید، یا متوجه شوید که به دلیل از کار افتادن موتور یا کار نکردن سوپاپ ها نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا دارید.

  پارس‌پشتیبان به طور ویژه برای رفع نیازهای شما فعالیت می‌کند و به طور منحصر به فردی بهترین عملکرد را پس از تعمیر لباسشویی اسنوا شما تضمین می‌کند.

  در ادامه برای آشنایی هر چه بیشتر شما، به روش های عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا پرداخته شده است:

  عیب یابی برد لباسشویی اسنوا

  1.عیب یابی برد لباسشویی اسنوا

  برد ماشین لباسشویی شما یکی از اجزای ضروری است که ماشین لباسشویی با آن کار می کند. هنگامی که به هر طریقی آسیب ببیند یا معیوب شود، خواهید دید که ماشین لباسشویی خراب می شود. در ماشین‌ لباسشویی اسنوا، برد در پنل کنترل بالایی و پشت پد کنترل در جلو قرار دارد.

  برای عیب یابی برد لباسشویی اسنوا باید با نشانه های خرابی در آن آشنا باشید. علائمی که نشان می دهد برد کنترل ماشین لباسشویی شما خراب است در ادامه آورده شده است که می توانید از آنها برای عیب یابی برد لباسشویی اسنوا استفاده کنید:

  • ماشین لباسشویی شما وارد چرخه چرخش نمی شود.
  • همه یا برخی از چراغ ها به طور متناوب روشن می شوند و چشمک می زنند.
  • ماشین لباسشویی شما چرخه را متوقف نمی کند و بدون توقف در زمان تعیین شده ادامه می دهد.
  •  درام نمی چرخد یا خیلی آهسته می چرخد.
  •  ممکن است یک کد خطایی وجود داشته باشد که به وضوح نشان می دهد که برد شما معیوب است.
  •  ماشین لباسشویی شما یا آب را تخلیه نمی کند یا زمانی که آن را برای تخلیه تنظیم نکرده‌اید آب را تخلیه می‌کند.

  2.عیب یابی موتور لباسشویی اسنوا

  هنگامی که موتور ماشین لباسشویی اسنوا با مشکل مواجه شده یا می‌سوزد، می‌تواند چالش های زیادی را ایجاد کند. چند علامت رایج که می تواند نشان دهنده مشکل یا سوختن موتور ماشین لباسشویی باشد را در ادامه به آن ها اشاره می‌کنیم:

  •  بوی سوختگی
  •  صدای جیغ
  •  درام حرکت نمی‌کند.
  •  چرخه شستشوی طولانی مدت

  3.عیب یابی تسمه لباسشویی اسنوا

  هنگامی که تسمه در ماشین لباسشویی اسنوا شروع به فرسودگی می کند، ممکن است گهگاه لیز بخورد. این امر می تواند صدای جیغی ایجاد کند که با خراب شدن تسمه در طول زمان بلندتر می‌شود. همچنین ممکن است بوی سوختن لاستیک را حس کنید.

  زمانی که ماشین لباسشویی در طول چرخه شست و شو و چرخش شروع به تولید صدای جیغ می کند، بهتر است برای تعمیر تماس بگیرید زیرا مشکل تا زمانی که تسمه پاره شود بدتر می‌شود.

  سبد موجود در ماشین لباسشویی شما نیز ممکن است به طور نامنظم بچرخد یا به محض پاره شدن تسمه، چرخیدن آن به کلی متوقف شود. هنگامی که تسمه شکسته شود، واشر پر از آب می‌شود و به طور معمول کار می‌کند به جز اینکه سبد نمی‌چرخد.

  سرویس لباسشویی اسنوا

  بهتر است که قبل از اینکه به نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا و تعمیر ماشین خود نیاز پیدا کنید سرویس لباسشویی اسنوا را در دستور کار خود قرار دهید تا نیاز به صرف هزینه‌های بیشتر پیدا نکنید. پیشنهاد می‌کنیم حداقل سالی یکبار یک سرویس کامل و هر سه ماه یکبار به نظافت ماشین بپردازید.

  سرویس لباسشویی اسنوا

  سوالات متداول تعمیر لباسشویی اسنوا

  آیا تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در پارس پشتیبان با گارانتی انجام می شود؟

  بله. در صورت هر گونه خرابی مجدد در فاصله کوتاه پس از تعمیر، پارس پشتیبان خود را موظف می‌داند که بدون دریافت هزینه، به تعمیر دستگاه بپردازد.

  آیا پارس پشتیبان دارای نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا هست؟

  بله. کلیه تعمیرکاران پارس پشتیبان دوره تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا را گذرانده‌اند و ماشین شما را به بهترین وجه تعمیر خواهند کرد.

  اگر از تکنسین اعزامی رضایت نداشتم چه کاری باید انجام دهم ؟

  کافیست تا با مرکز پشتیبانی پارس پشتیبان تماس بگیرید تا در اسرع وقت به مشکل رسیدگی شود.

  اگر پس از اعلام هزینه توسط تکنیسین تعمیر لباسشویی اسنوا از انجام تعمیر منصرف شدم آیا نیاز به پرداخت هزینه هست؟

  در این حضور فقط باید هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی را بپردازید.

  نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا

  عبارات کلیدی:

  تعمیر لباسشویی اسنوا | عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا | عیب یابی برد لباسشویی اسنوا | تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

  دیدگاه‌ها
  نام
  ایمیل
  نظر
  باران
  1402/02/11 17:21

  سلام .لباسشویی اسنوا دو قلو دارم تخلیه ابش مشگل داره اون تیکه طناب که به کلید وصله سالمه کلیدهم میچرخه ولی طناب بالا کشیده نمیشه لطفا بفرمایید علت چیست درواقع اب تخلیه نمیشه

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:33
  پاسخ به:باران

  سلام دوست عزیز

  فرشید
  1402/02/11 17:21

  سلام خسته نباشی لباسشویی اسنوا در حال کار کردن موقعی که میخواست بره رو خشک کن یه صدایی داد و خاموش شد دیگه هم روشن نشد زیر لباسشویی هم آب و کف بود ایا بردش سوخته ؟؟

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:31
  پاسخ به:فرشید

  سلام دوست عزیز
  احتمال سوختگی برد هست

  جهت تعمیر برد لباسشویی با کارشناسان پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  سجاد کریمی
  1402/02/11 17:21

  سلام خسته نباشید لباسشویی اسنوا 8کیلویی مدل واشینگ واش دارم ولی نمیدونم دکمه تامیردستیش کجاست، میخوام خودم تایمو مشخص کنم

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:30
  پاسخ به:سجاد کریمی

  سلام دوست عزیز

  پیشنهاد می کنیم حتما مقاله چگونه تایمر ماشین لباسشویی را تنظیم کنیم را مطالعه بفرمایید.

  حسام
  1402/02/11 17:20

  سلام من یه لباسشویی اسنوا دارم خیلی بد لرزه داشت بازش کردم دیدم جایی که جک متصل میشه به بدنه کلا اون تیکش از بدنه جدا شده شکسته جوشش ردم درس شده ولی باز کمی لرزش داره ممنون میشم راهنمایی کنید

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:29
  پاسخ به:حسام

  سلام، کمک ها باید تعویض شوند

  مجتبی رحمانی
  1402/02/11 17:20

  سلام .خسته نباشید لباسشویی اسنوا 7کیلویی دارم .روشن میکنم اب وارد لگن میشه ولی لگن هیچ چرخشی نداره وصدای ریزی هم داره.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:29
  پاسخ به:مجتبی رحمانی

  سلام، تاخو یا خازن موتور بررسی شود، موتور فرمان چرخش نمیدهد

  کبری
  1402/02/11 17:20

  سلام لباسشویی اسنوا دارم چند ماهی هست که دست زدنی یه جرقه کوچک میداد چند روزی هست زیادتر شده دست زدنی برق میگیره مشکلش چی میتونه باشه ؟

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:28
  پاسخ به:کبری

  سلام دوست عزیز

  جهت حفظ ایمنی حتما با کارشناسان پارس پشتیبان تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه دستگاه را از نزدیک بررسی کند.

  شیما
  1402/02/11 17:19

  سلام لباسشویی مدل washinwash دارم موقع تمیز کردن فیلتر خروجی و خارج کردن لوله تخلیه که انجام شد موقع بستن سر پیچ لوله جدا شد حالا مشکلی پیدا نمیکنه میشه بگید چیکار کنم ممنون

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:27
  پاسخ به:شیما

  سلام، اگر آب ریزش ندارد مشکلی نیست در غیر این صورت باید عوض شود

  Mohamad
  1402/02/11 17:18

  سلام لباسشویی اسنوا دارم یکم که کار میکنه از کار می افته

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:27
  پاسخ به:Mohamad

  . سلام، برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا شما مشکل دارد و باید تعمیر شود
  جهت تعمیر برد لباسشویی با پارس پشتیبان تماس بگیرید.

  هانا
  1402/02/11 17:18

  سلام ماشین لباسشویی اسنوا گرفتم خشکنش رودور تند نمیره لباس خیس در میارم

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:25
  پاسخ به:هانا

  سلام، موارد زیر را بررسی کنید:
  بارگذاری بیش از حد لباس
  تسمه مشکل دارد
  موتور خراب است
  پولی مشکل دارد
  برد الکترونیکی باید بررسی شود.

  سارا رحیمی
  1402/02/11 17:18

  سلام لطفا راهنماییم کنید، درب ماشین لباسشویی چند روزه قفل شده و دیگه باز نمیشه

  SuperUser Account
  1402/02/18 10:25
  پاسخ به:سارا رحیمی

  سلام، میکروسویچ و دستگیره درب بررسی شود

  حامد حسینی
  1402/01/30 15:52

  سلام ،ماشین لباسشویی اسنوا حین کار خاموش میشه ،بعد چراغ در ماشین شروع به چشمک زدن میکنه،ایرادش چی میتونه باشه؟؟

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:21
  پاسخ به:حامد حسینی

  سلام، برد الکترونیکی مشکل دارد و باید تعمیر شود

  مدنیان
  1402/01/30 15:51

  لباس شویی اسنوا قدیمی ۸۰۱۰ داریم درب خروجی پایین جلو لباسشوی رو باز کردم تمیز کردم نمیدونم چطور بسته میشه میشه راهنمایی کنید

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:21
  پاسخ به:مدنیان

  با سلام. شما می تونوانید با کارشناسان پارس پشتیبان تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت تکنسین مربوطه را خدمتتان اعزام کنند.

  somaye
  1402/01/30 15:51

  سلام ماشین لباسشوییم روی ۱۵ دقیقه قفل شده نمیدونم چطور زمانشو تغییر بدم

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:20
  پاسخ به:somaye

  دکمه استارت رو نگه دارید اگر ریست نشد از برق بکشید ودوباره به برق بزنید اگر مشکل حل نشد برد ایراد دارد

  Iman
  1402/01/30 15:51

  سلام خسته نباشید من لباسشویی ۸۴۵۲۷ اسنوا خریدم دو سه روزه خودم نصبش کردم و یادمون رفته بود پیچ های حمل و کقل رو باز کنیم بعد باز کردن که روشن کردیم روی دقیقه ۸ گیر میکنه و وارد خشک کردن نمیشه بعضی وقت ها کار میکنه و بعضی وقتا گیر میکنه ولی روی برنامه ب خشک کن که میزارم خشک کنش کار میکنه لطف کنید بگید مشکلش چیه

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:19
  پاسخ به:Iman

  سلام، پیچ های پشت را کامل باز کنید و از سالم بودن هیدروستات مطمئن شوید.

  مریم محمدی
  1402/01/30 15:50

  سلام لباسشویی من دقیقا همین مدلی است که در عکس این صفحه است امروز دکمه ی اسپینش از کار افتاده در حالیکه که بقیه ی دکمه ها کار میکنند چون با نگهداشتن این دکمه قفل کودک فعال میشد بدون این دکمه خیلی اذیت میشم آیا باید تعمیرکار بیارم؟مشکلش جدی و زیاده یا یه چیز ساده است؟

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:19
  پاسخ به:مریم محمدی

  از برق بکشید و مجدد بزنید و دوباره اطلاع دهید

  تارا ملکیان
  1402/01/30 15:50

  سلام وقت بخیر. لباس شویی اسنوا. رو زمان ۳۰ دقیقه کار می‌کنه و به زمان ۹ دقیقه که میرسه دوباره میره به زمان بالاتر و بالاتر. راهنمایی بفرمایید مشکل و رفع اشکال.
  سپاس

  SuperUser Account
  1402/02/05 10:18
  پاسخ به:تارا ملکیان

  سلام، آیا آبگیری انجام میشود؟ تخلیه به درستی انجام میشود؟

  مقالات مرتبط